Katılımcı çalışanlar

Parker, dünyanın dört bir yanında işlerini geliştirmek için işbirliği yaparken derin ve anlamlı ilişkiler kuran istekli ve yetenekli bireyleri kendine çeker.

KARİYER YOLLARI

Dünyanın en zorlu mühendislik sorunlarını çözmek için güçlü ve birbiri ile uyumlu çalışan bir ekip gerekir. Bu nedenle farklı bilim dallarında yetişmiş en yetenekli kişileri ekibimize katmak için çalışırız.

Parker profesyonel ve kişisel gelişim sağlayan sınırsız kariyer imkanları sunmaktadır.Dünyanın en parlak beyinleri ile birlikte çalışacak, yenilikçi teknolojiler geliştirmeye yardımcı olacak, şirketimizin dünyanın en zorlu mühendislik sorunlarını çözme hedefine doğru ilerlemesine katkıda bulunacaksınız.

Parker olarak, sektördeki en iyi yetenekleri işe alma konusundaki başarımızın kökeninde, işe alma süreçlerinde iş tanımına değil bireye odaklanmamız yatar. Harika fikirlere ve başarı arzusuna sahipseniz ekibimizde sizin için en uygun konumu mutlaka buluruz.

 • Parker'da hidrolik, pnömatik, proses kontrolü vb. alanlarda üstün teknolojiler üretiyoruz. Ar-Ge'den kalite kontrol ve proses mühendisliğine kadar tüm mühendislik alanlarını kapsayan birçok farklı fırsat sunuyoruz.

 • SATIŞ

  Satış ekiplerimiz mükemmel ticari zekâyı güçlü teknik uzmanlıkla birleştirir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan sistemler ve çözümler önerebilirler.

 • TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ

  Başarımızın bir kısmı, karmaşık bir tedarikçi ve müşteri ağını yönetme ve ihtiyaçlarını verimli şekilde, zamanında yerine getirme becerimizden kaynaklanmaktadır. Tedarikçi yönetiminden stok optimizasyonuna kadar tedarik zinciri yönetim ekiplerimiz, tasarımdan müşteriye nihai teslime kadar ürün yaşam döngüsünün her aşamasında yer alır.

 • OPERASYON YÖNETİMİ

  Tüm üretim tesislerinin en iyi koşullarda çalışmasını ve müşterilerin ihtiyaçlarına tam olarak uymasını sağlamak, multi disipliner profesyoneller tarafından paylaşılan bir sorumluluktur. Hepsi birlikte, zincirdeki küçük bir değişikliğin genel operasyon organizasyonunu nasıl etkileyebileceğini öngörüp anlayabilirler. Uzmanlıklarını sağlık, güvenlik ve çevre, kalite güvencesi veya Yalın Üretim konularına odaklayarak Parker'ın günlük başarısına katkıda bulunurlar.

 • Üretim işimizin merkezinde yer alır ve ürünlerimizi üreten ekip üyelerimiz Parker'ın mükemmeliyet konusunda dünya çapındaki itibarına katkıda bulunur. Ürünler ve süreçlerle ilgili sürekli iyileştirme girişimleri zihniyetimizin ayrılmaz bir parçasıdır.

 • Pazar bilgisinden ürün pazarlamasına kadar (pazarlama iletişimi, tasarım ve dijital pazarlama dahil) pazarlama ekiplerimiz; Parker'ın markasını, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi farklı iletişim kanalları (web siteleri, bloglar, sosyal ağlar, basın vb.) üzerinden tanıtmakla sorumludur.

 • Kararlar rakamlara ve gerçeklerin analizine dayanır. Bunlar tüm organizasyonun yönetiminde temeli oluşturur ve genel performansımızı destekler. Vizyonumuz, kurum içi büyüme ve satın almalarla kuruluşun uzun vadeli ve kârlı bir şekilde büyümesini sağlamaktır. Finans bölümünde stratejimizi destekleyecek kişilere ihtiyacımız vardır.

 • Parker'da çalışan bilgi teknolojisi uzmanları, dijitalleşme yolculuğumuzda çok önemli bir rol oynamaktadır. Ayrıca, dünya geneline yayılmış binlerce kullanıcıya destek sağlayarak günlük operasyonlarımızı da desteklerler. Operasyonları destekleyecek ve koruyacak altyapı ve sistemlerin sağlanması için çalışmak bilgi teknolojisi ekibimizi motive eder.

 • İnsan Kaynakları organizasyonu genel stratejik planın tanımlanmasına yardımcı olur ve stratejinin gerçekleştirilmesini destekleyen programların bir parçasıdır. Bir İK uzmanı olarak, çalışanları keşfedip geliştirerek yetenekleri tanımlamanız istenecektir.

 • FİYATLANDIRMA

  Global fiyatlandırma ekibimiz, adil, kârlı ve farklı fiyatlarla daha fazla iş kazanmak için yardımcı olur. Fiyatlandırmanın şirketin büyüme ve kârlılığı üzerinde güçlü bir etkisi vardır. Parker, fiyatı etkin bir şekilde yönetmeyi seçerek riski en aza indirirken avantajlardan yararlanır.

PARKER FARKI

Global başarımızın temelinde basit bir denklem yatar. O da şudur: Destekleyici bir ortamda çalışan ve her açıdan destek gören bir iş gücü, yenilikçi fikirleri ve çözümleri besler.

Parker çalışanı, dünyaya olumlu etkide bulunur; biz de çalışanlarımızın hayatlarında olumlu etki yaratmaya çalışırız. Bunu cazip ve destekleyici bir çalışma ortamı oluşturarak, çalışanlarımız ve ekiplerimiz için sürekli eğitim/beceri geliştirme süreçlerini teşvik ederek ve global bir şirkette olağanüstü ilerleme fırsatları sunarak yaparız.

Gerçekten farklı olmamıza yardımcı olan şey yüksek performanslı ekiptir…..

 • DEĞERLERİMİZ VE AMACIMIZ

  Parker, öğrenmeyi ve kişisel gelişimi teşvik eden güçlendirilmiş, sonuç ve değer odaklı bir çalışma ortamı sağlamayı taahhüt eder.

 • GELİŞİM FIRSATLARIMIZ

  Yaşam boyu öğrenme deneyimine inandığımızdan çalışanlarımızın gelişimine yatırım yapmaya hazırız. İş gücümüzü kendi alanlarında bilgilerini arttırma ve kariyerlerinde ilerleme fırsatlarını keşfetme konusunda destekliyoruz.

 • ÇEŞİTLİLİK VE DAHİLİYET

  Çeşitliliğin önemli olduğu geniş ve birbirine bağlı bir bölgede faaliyet gösteriyoruz. Çeşitliliğin işimize birçok avantaj sağladığına inanıyoruz.

 • İNOVASYON

  Ekip üyelerimiz sürekli olarak yeni yollar aramakta ve henüz çözülmemiş olan ve insanların yaşamlarında anlamlı bir fark yaratabilecek çok çeşitli mühendislik sorunlarıyla karşılaşmaktadır. 

 • SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

  İnsanların yaşamlarında olumlu bir etki yaratmak ve gezegenimiz üzerindeki etkisini en aza indirmek Parker'ın sosyal sorumluluk girişimlerinin en önemli sonucudur.

ÖĞRENCİLER VE YENİ MEZUNLAR

Yeni nesil liderlerimizin, girişimcilerimizin ve mühendislerimizin arasına sizin de katılmanıza yardımcı olmaya kararlıyız. Yeni nesiller geleceğimiz için hayati önem taşıyor ve çeşitlilik içeren bir ortamda çalışmanın işimizde iyileşmeyi ve verimliliği arttırdığına inanıyoruz. ​​

Pratik deneyimlerle birleştirilmiş çok sayıda fonksiyonel, teknik veya liderlik eğitimi ile Parker'da kariyerinize başlayarak, meslektaşlarınızla birlikte çalışmanın yeni yollarını keşfedeceksiniz. Size rehberlik edecek ve koçluk yapacak kıdemli liderler tarafından desteklenirken, karar verme konusunda da gereken desteğe sahip olacaksınız. Çok kültürlü ekiplerde çalışacak, bağlantılarınızı genişletecek ve hem kişi hem profesyonel olarak gelişeceksiniz.​​

Küresel bir şirket olduğumuz için, kariyer yolculuğunuzu birden fazla rolde yapabileceksiniz; eğer ilgileniyorsanız, uluslararası görevler ve iş imkanları için de büyük fırsatlarınız olacaktır. Parker'da başarıya ulaşmak için kendinizi işinize adamanız ve sürekli öğrenme, gelişme arzusu içinde olmanız gerekir. Bir ekibin parçası olarak başarılı olma konusunda gereken tevazuya sahip, yetenekli, istekli bireyler arıyoruz. İnsanların yaşamları ve gezegenimiz üzerinde gelecekte olumlu bir etki yaratmayı sağlayacak harika fikirleriniz varsa, birlikte çalışarak ve daha önce hiç sorulmamış soruları yanıtlayarak müşterilerimizin sorunlarını çözme yolunda bize katılın.
Parker stajyerleri değerli deneyimler kazanırlar, anlamlı çalışmalar eşliğinde kendilerine ölçülebilir hedefler verilir, ayrıca mevcut ve gelecekteki rollerinde gelişmek ve başarıya ulaşmak için performansları ile ilgili geri bildirim alırlar.
Internship
Geleceğinize Parker'da başlayın. Bizimle işe bağladığınızda, sizi işimizin değerli bir ekip üyesi haline getirmek için iş başında öğretim, uygulamalı sorumluluklar ve eğitimin mükemmel bir bileşiminden yararlanırsınız.
Apprenticeship
Parker'da kariyerinize başlayarak, çok sayıda işlevsel, teknik eğitim veya liderlik eğitimi ile gelişecek, ayrıca çok kültürlü bir ortamda iş arkadaşlarınızla çalışma konusunda yeni yöntemler deneyimleyeceksiniz. Size ilk iş tecrübesi ile yetkinliklerinizi arttırma ve bilgilerinizi uygulama fırsatı sunuyoruz.
Graduates caps
Bir gün önce öğrenilen teori nasıl hayata geçirilir? Dünyadaki çeşitli üniversitelerle işbirliği yapıyoruz. Şirketimizde bir İşbirliği veya İkili Eğitim programına katıldığınızda, işle ilgili gerçek sorunları çözen çeşitli proje ve girişimlere katılırken, nitelikli ve tanınmış eğitimlerden faydalanırsınız.
Dual studies