Emisyon azaltma teknolojileri

Temiz ve yeşil bir çevreyle ilgili hedeflere ve son tarihlere uyma amacıyla emisyonları azaltmak, dünyadaki birçok işletme için zor bir süreçtir. Yeni seçenekler keşfetmeniz gerekiyorsa Parker; hidrojen, elektrifikasyon ve doğal gaz gibi çeşitli teknolojileri destekleyebilir.

Emisyonları Azaltma - Öne Çıkan Çözümler

Emisyonları azaltma - bağlantılar ve kaynaklar

Parker'ın global ekibi, hareket kontrol çözümleri ve teknolojilerinde benzersiz bir seri sunuyor. Samimi bir desteğe, güçlü bir uzmanlığa ve mükemmel bir hizmete ihtiyacınız olduğunda size yardımcı olmaya hazırız. Teknik sohbetler ve web seminerlerinden e-kitaplara, bloglara, videolara ve kataloglara kadar çeşitli kaynaklar sunarak kendimizi daha parlak bir gelecek yaratma hedefinde ilerleyen mühendislere yardımcı olmaya adadık.
Emisyonları azaltmak, birçok mühendis için en önemli görevlerden biridir. En iyi çözüm hidrojen mi, elektrifikasyon mu yoksa alternatif yakıtlar mı? Mark Jeffries ile Parker'dan Gerhard Raml ve Robert Airey'in katılacağı "Sıfır karbona ulaşmanın yolları" adlı ilk Uzman Görüşleri konuşmamıza katılın.
Ağır hizmet tipi araçlara yönelik AB emisyon standartlarının uygulanmaya başladığı 1992 yılından bu yana, kamyon ve otobüs pazarında büyük değişiklikler oldu. Bu e-kitapta, özellikle elektrifikasyon, hidrojen ve doğal gazla ilgili pazar trendleri, teknolojik fırsatlar ve zorluklar ele alınmaktadır.
Etkili durum izleme, düşük maliyet ve minimum montaj eforuyla dizel depolama ve dağıtım sistemlerinde paradan tasarruf sağlayıp bakım ihtiyacını azaltabilir. Bu raporda, bir bakır madeninin temizliği öngörerek ve yakıt tüketimini azaltarak nasıl yılda 5 milyon dolar tasarruf ettiği açıklanmaktadır.
Teknoloji transferi; geliştirme maliyeti, test süresi ve sertifika gerekliliğinden tasarruf sağlamanın değerli bir yolu olabilir. Bu blogda, endüstriyel kahve makineleri ve dizel motorlarda kullanılan teknolojinin hidrojen uygulamalarıyla nasıl benzeştiği anlatılmaktadır.
Yeni nesil inşaat makineleri; enerji verimli, uygun maliyetli olmalı ve öngörücü bakımı desteklemelidir. Parker'ın bu endüstrideki uzmanlığı, montajları kolaylaştırmaya, performansı artırmaya ve gürültüyü azaltmaya yardımcı olabilir. Komple elektrikli ve hibrit çözümlerimiz hakkında bilgi edinin.
Ulaşım; kirliliği azaltmaya ve doğal kaynakları korumaya yönelik global önceliklerle bağlantılıdır. Alternatif yakıtların ve teknolojilerin kullanımında önemli bir artış beklenmektedir. Bu teknik raporda CNG, LNG ve LPG uygulamaları ele alınmakta, sertifika ve test standartları incelenmektedir.

İlgili endüstriler

Kamyon, otobüs, demir yolu, denizcilik ve otomotiv şirketleri; yakıt tüketimini ve emisyonları azaltmak için yoğun bir şekilde çalışıyor. Parker teknolojileri, müşterileri yenilikçi enerjiyle çalışan çözümler geliştirme konusunda destekleyerek daha temiz, daha yeşil bir çevre yaratmaktadır.

Arazi ekipmanları müşterileri arasında inşaat, tarım, madencilik ve ormancılık işletmeleri bulunmaktadır. Parker, arazi üreticilerinin en zorlu koşullarda hizmet süresini maksimuma çıkarmasına, güvenli çalışmasına, üretkenliği artırmasına ve güçlü bir performans sergilemesine yardımcı olur.

İletişim

Parker Hareket ve Kontrol Sistemleri Tic. Ltd. Şti.
Kısıklı Mahallesi Hanımseti Sokak No:55
Üsküdar
İstanbul
34692
Türkiye

Telefon  +90 216 499 70 81