ARAZİ MAKİNELERİ

Parker, dünya çapındaki mobil ekipman müşterileriyle birlikte çalışarak, durmaksızın doğrudan uygulama avantajları sağlayan iyileştirilmiş özellikler ve performans nitelikleri sunan yeni ürün sürümleri sağlamaktadır

Daha Fazla Bilgi Edinin

Sektörlerimiz

Hareket ve kontrol ihtiyacınız ne olursa olsun; Parker gerekli deneyime, sektörde lider ürün çeşitliliğine ve sürekli teslimat yapabilme olanağına sahip rakipsiz bir global dağıtım ağına sahiptir. İster orijinal ekipman üreticisi olun ister bakım, onarım ve revizyona ihtiyacı olan bir müşteri, dünya genelindeki 280'den fazla Parker ofisinde ve 12.000 distribütör satış noktasında olağanüstü bir hizmet alacağınıza emin olabilirsiniz.

ARAZİ MAKİNELERİ: İnşaat, madencilik, tarım ve ormancılık sektörlerindeki müşteriler birbirinden çok farklı zorluklarla karşı karşıya kalırken, aynı zamanda işçi güvenliğini sağlama, verimliliği ve kârlılığı geliştirme, talebi karşılama ve çevre düzenlemelerine uyum gibi ortak ihtiyaçları da paylaşır. Parker bu ihtiyaçlara; yenilikçi mühendislik çözümleri, en zorlu koşullarda çalışmak üzere tasarlanmış ürünler ve uzak yerler için mobil onarım merkezleri aracılığıyla karşılık veriyor.
TAŞIMACILIK: Parker; otomobiller ve kamyonlardan teknelere, trenlere ve uçaklara kadar, üreticilerin operatörlerin deneyimini geliştirmesine ve geleneksel araçlardaki yakıt tüketimini ve emisyonlarını azaltmasına yardımcı oluyor. Parker, yenilenebilir enerji kaynakları ile çalışan hibrit ve elektrikli araçların geliştirilmesine de katkıda bulunuyor.
PETROL VE GAZ: Tahmin edilemeyen koşullar, katı hükümet düzenlemeleri ve gelişen piyasa ortamı, petrol ve gaz endüstrisinin karşılaştığı zorluklardır. Parker, müşterilerinin en kompleks sorunlarını ele almak için ana teknolojisi ve uygulama uzmanlığından yararlanır. Endüstri standartlarını ve performans beklentilerini aşan çözümler sunmak üzere ürünün fikir aşamasından son halini almasına kadar onlarla işbirliği yapar.
ENDÜSTRİYEL ÜRETİM EKİPMANI: Otomotiv, yiyecek ve içecek, metal, kauçuk ile plastik endüstrisine yönelik üretim ekipmanı tasarımcıları, endüstriyel uygulamalarda ve ortamlarda tipik olarak karşılaşılan güç öngörülebilirlik, tekrarlanabilirlik, güç yoğunluğu ve hassas kontrol zorluklarının üstesinden gelmek için Parker'ın yüksek mühendislik ürünü pnömatik, hidrolik ve elektromekanik çözümlerine güveniyor.
ELEKTRİK ÜRETİMİ: Artan küresel enerji ihtiyaçları, minimum çevresel etkiye yol açarak kesintisiz hizmet sunan, güvenilir, uygun maliyetli ve akıllı çözümlere yönelik talebi arttırıyor. Parker'ın mühendislik konusundaki liderliği ve dünya çapındaki servis ve destek ağı, endüstri ortaklarına talebe bağlı olarak değişen yenilenebilir ve yenilenemeyen enerji uygulamalarına yönelik durum izleme ve önleyici bakım çözümleri sunmasını sağlar.
SAĞLIK VE YAŞAM BİLİMLERİ: Daha hızlı ve daha doğru tanı koyan laboratuvar cihazları geliştirmek için müşterilerle ortak olmaktan, sağlık çalışanlarının hasta sonuçlarını iyileştirmelerini sağlayan tıbbi cihazlar tasarlamaya. Parker, insanların yaşamlarında bir fark yaratmaya yardımcı olmak için teknolojilerini ve mühendislik uzmanlığını devreye sokuyor.
ELEKTRONİK VE YARI İLETKEN: Sıkı üretim standartları ve sürekli artan müşteri gereksinimleri ile karşı karşıya olan küresel yarı iletken imalatçıları, tüketici elektroniği üreticileri ve gömülü otomotiv ile havacılık ve uzay sanayi ekipmanı üreticileri; son teknoloji ürünü EMI (elektromanyetik girişim) kalkanlama, ısı dağıtım çözümleri, paslanmaya dirençli malzemeler, enstrümantasyon ve akışkan nakil sistemleri için Parker'a baş vuruyor.
ENDÜSTRİYEL VE KİMYASAL İŞLEME: Her yerdeki üreticiler Parker'ın izleme sistemleri konusundaki engin deneyimine güvenir; endüstriyel ve kimyasal işleme ortamlarında güvenlik ve kalitenin sağlanması için hava, gaz ve akışkan transferi çözümlerine bel bağlar.
HVAC VE SOĞUTMA: Parker; ticari amaçlı, otomotiv ve konut sektörlerindeki klima ve soğutucu ekipman üreticilerine ve teknisyenlerine güvenilir, hassas soğutmanın gerekli olduğu endüstriyel, nakliye, perakende gıda ve benzeri ortamlara yönelik geniş bir yelpazede dayanıklı çözümler sunar. Endüstri standardı, şekil, uygunluk ve işlev belgeli kumandaları, kontrolörleri, filtre kurutucuları, valfleri ile diğer sistem ve parçaları; hem OEM hem de sahada değiştirilebilen uygulamalar için idealdir.

İletişim

Parker Hareket ve Kontrol Sistemleri Tic. Ltd. Şti.
Kısıklı Mahallesi Hanımseti Sokak No:55
Üsküdar
İstanbul
34692
Türkiye

Telefon  +90 216 499 70 81

688368
688368