EKOLOGIA W SPRZĘCIE DO TRANSPORTU MATERIAŁÓW

Obejrzyj naszą najnowszą infografikę „6 sposobów na bardziej ekologiczny sprzęt do transportu drogowego i bliskiego”, która pomoże Ci wprowadzić ulepszenia w zakresie ochrony środowiska bez obniżania wydajności.

SPRZĘT JUTRA DO TRANSPORTU DROGOWEGO ŁADUNKÓW

Poznaj najnowsze rozwiązania techniczne w zakresie sprzętu nowej generacji do transportu drogowego ładunków.

Pobierz teraz

Nasze branże

Oferowane przez firmę Parker doświadczenie, przodująca w branży gama produktów oraz niezrównana globalna sieć dystrybucji pozwalają zawsze sprostać wszelkim potrzebom w dziedzinie ruchu i sterowania. Niezależnie od tego, czy jesteś producentem oryginalnego sprzętu, czy potrzebujesz rozwiązań w zakresie konserwacji, napraw i remontów, możesz polegać na wyjątkowej obsłudze dzięki ponad 280 lokalnym oddziałom firmy Parker i 12000 punktom dystrybucji na całym świecie.

MASZYNY TERENOWE- klienci z branży budowlanej, górniczej, rolniczej i leśnej stają przed różnymi wyzwaniami, ale mają też wspólne potrzeby - zapewnienie bezpieczeństwa pracowników, zaspokojenie popytu, zwiększenie wydajności i rentowności oraz przestrzeganie przepisów ochrony środowiska. Parker rozwiązuje te problemy dzięki innowacyjnym rozwiązaniom inżynieryjnym, produktom zaprojektowanym do działania w najtrudniejszych warunkach i mobilnym centrom napraw docierającym do oddalonych lokalizacji
TRANSPORT — od samochodów osobowych i ciężarowych po łodzie, pociągi i samoloty, Parker pomaga zwiększyć komfort operatora oraz zmniejszyć zużycie paliwa i poziomy emisji w tradycyjnych pojazdach. Ma też udział w rozwoju pojazdów hybrydowych i elektrycznych napędzanych odnawialnymi źródłami energii. Technologia i globalna obecność firmy Parker służą rozwojowi transportu na całym świecie, umożliwiając opracowywanie bardziej wydajnych, bezpiecznych i niezawodnych rozwiązań.
PRZEMYSŁ NAFTOWY I GAZOWY — Nieprzewidywalne warunki, rygorystyczne regulacje rządowe oraz zmieniające się środowisko rynkowe to wyzwania, przed którymi stoi przemysł naftowy i gazowy. Firma Parker wykorzystuje swoją bazową technologię oraz specjalistyczną wiedzę, aby rozwiązywać najbardziej złożone problemy swoich klientów i współpracować z nimi od pomysłu po produkt końcowy, co pozwala zapewnić rozwiązania przewyższające standardy branżowe i oczekiwania w zakresie wydajności.
WYPOSAŻENIE NA POTRZEBY PRODUKCJI PRZEMYSŁOWEJ — Projektanci wyposażenia na potrzeby produkcji w branży motoryzacyjnej, spożywczej, napojów, metali, gumy i tworzyw sztucznych polegają na zaawansowanych technicznie rozwiązaniach pneumatycznych, hydraulicznych i elektromechanicznych firmy Parker, aby sprostać trudnym wyzwaniom w zakresie przewidywalności, powtarzalności, gęstości mocy i precyzji sterowania, typowym dla zastosowań i środowisk przemysłowych.
ENERGETYKA — rosnące zapotrzebowanie na energię powoduje wzrost popytu na niezawodne, inteligentne rozwiązania zapewniające ciągłość usług przy minimalnym wpływie na środowisko. Czołowa pozycja firmy Parker w dziedzinie inżynierii oraz ogólnoświatowa sieć usług serwisowych i wsparcia pozwalają oferować partnerom branżowym rozwiązania w zakresie monitorowania stanu i konserwacji predykcyjnej na potrzeby reagujących na zapotrzebowanie zastosowań w dziedzinie energii odnawialnej i nieodnawialnej.
OPIEKA MEDYCZNA I NAUKI PRZYRODNICZE — Od współpracy z klientami w celu opracowania przyrządów laboratoryjnych umożliwiających szybsze i dokładniejsze diagnozowanie po projektowanie urządzeń medycznych, które pozwalają pracownikom opieki poprawić stan zdrowotny pacjentów. Firma Parker wykorzystuje swoje technologie i wiedzę inżynieryjną, aby pomagać zmieniać życie ludzi.
ELEKTRONIKA I PÓŁPRZEWODNIKI — W obliczu rygorystycznych standardów produkcji i stale rosnących wymagań klientów globalni producenci półprzewodników, producenci elektroniki użytkowej oraz producenci wbudowanych urządzeń w branży motoryzacyjnej i urządzeń pokładowych w przemyśle lotniczym zwracają się do firmy Parker o najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie ekranowania EMI i rozpraszania ciepła oraz odporne na korozję materiały, oprzyrządowanie i systemy do transportu płynów.
PRZETWÓRSTWO PRZEMYSŁOWE I CHEMICZNE — Producenci na całym świecie polegają na bogatym doświadczeniu firmy Parker w zakresie systemów monitorowania, wybierając rozwiązania tej firmy na potrzeby transportu powietrza, gazu oraz płynów, by zapewnić bezpieczeństwo i jakość w środowiskach przemysłowych i przetwórstwa chemicznego.
OGRZEWANIE, WENTYLACJA, KLIMATYZACJA I CHŁODNICTWO — Parker oferuje producentom i technikom urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych w branży komercyjnej, motoryzacyjnej i mieszkaniowej wiele rozwiązań na potrzeby środowisk wymagających niezawodnego, precyzyjnego chłodzenia. Elementy sterujące, sterowniki, filtro-osuszacze, zawory oraz inne systemy i podzespoły są dostosowane do norm branżowych, formy, miejsca montażu i funkcji, więc nadają się do zastosowań OEM i na potrzeby wymiany w terenie.

Kontakt

Polska Parker Hannifin Sales CEE s.r.o. sp. z o.o.
Oddział w Polsce
OXYGEN Park, ul. Jutrzenki 137
Warszawa
02-231
Polska

Inne lokalizacje

Telefon  +48 22 573 24 00

687300
687300