Zaangażowani ludzie

Parker przyciąga najbardziej utalentowane osoby z całego świata, które współpracując dbają o stworzenie profesjonalnych i wartościowych relacji w celu rozwoju biznesu.

ŚCIEŻKI KARIERY

Aby stawić czoła największym wyzwaniom inżynieryjnym na świecie potrzebny jest silny i zgrany zespół, dlatego konsekwentnie poszukujemy najlepszych talentów ze wszystkich dyscyplin zawodowych.

Parker oferuje nieograniczony potencjał rozwoju zawodowego i osobistego. Będziesz pracować z największymi umysłami na świecie, pomagać opracowywać innowacyjne technologie i produkty przyczyniając się do realizacji celu naszej firmy polegającego na rozwiązywaniu największych problemów inżynieryjnych na świecie.

Udało nam się zatrudnić największe talenty z branży, ponieważ my zatrudniamy osobę, a nie obsadzamy stanowisko. Jeśli jesteś człowiekiem dociekliwym, masz świetne pomysły i chęć odniesienia sukcesu, znajdziemy dla Ciebie idealne miejsce w naszym zespole.

 • W Parker doskonalimy technologie w różnych dyscyplinach, takich jak hydraulika, pneumatyka, sterowanie procesem i wiele innych. Począwszy od zwykłych badań i rozwoju po kontrolę jakości i inżynierię procesów, oferujemy wiele różnych stanowisk wchodzących w zakres inżynierii ogólnej.

 • SPRZEDAŻ

  Nasze zespoły sprzedażowe łączą doskonały zmysł handlowy z silną wiedzą techniczną. Są w stanie zarekomendować systemy i rozwiązania, które doskonale spełniają oczekiwania klienta.

 • ZARZĄDZANIE ŁAŃCUCHEM DOSTAW

  Część naszego sukcesu wynika z naszej zdolności do zarządzania złożoną siecią dostawców i klientów oraz do zaspokajania ich potrzeb w wydajny i terminowy sposób. Nasze zespoły zarządzające łańcuchem dostaw są zaangażowane na każdym etapie cyklu życia produktu, od projektu po ostateczną dostawę do klienta, począwszy od działań związanych z zarządzaniem dostawcami, po optymalizację zapasów.

 • ZARZĄDZANIE OPERACYJNE

  Dopilnowanie, aby wszystkie zakłady produkcyjne działały w najlepszych warunkach i były w pełni dostosowane do potrzeb klientów, jest wspólnym obowiązkiem grupy wielodyscyplinarnych specjalistów. Razem są oni w stanie przewidzieć i zrozumieć, jak niewielka zmiana w łańcuchu może wpłynąć na ogólną organizację operacyjną. Wykorzystując swoją wiedzę specjalistyczną z zakresu zdrowia, bezpieczeństwa i środowiska, zapewniania jakości czy Lean, codziennie przyczyniają się do sukcesu firmy Parker.

 • Produkcja leży u podstaw wszystkiego, co robimy, a członkowie naszego zespołu wytwarzający nasze produkty przyczyniają się do światowej reputacji Parker. Inicjatywy ciągłego doskonalenia produktów i procesów są osadzone w naszym sposobie myślenia.

 • Począwszy od badań rynku po marketing produktów, w tym komunikacje marketingową, projektowanie i marketing cyfrowy, nasze zespoły marketingowe są odpowiedzialne za promowanie marki Parker, naszych produktów i usług za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji (strony internetowe, blogi, sieci społecznościowe, prasa itp.)

 • Decyzje podejmowane są w oparciu o liczby i analizy faktów. Stanowią one rdzeń zarządzania całą organizacją i wspierają naszą ogólną wydajność. Naszą wizją jest zapewnienie długoterminowego, rentownego rozwoju organizacji poprzez rozwój wewnętrzny i akwizycję. W dziale finansów potrzebni nam są ludzie, którzy będą wspierać naszą strategię.

 • Specjaliści IT pracujący w Parker odgrywają kluczową rolę w naszej drodze do cyfryzacji. Wspierają również nasze codzienne operacje, zapewniając wsparcie tysiącom użytkowników na całym świecie. Motywacją dla naszego zespołu informatycznego jest zapewnienie infrastruktury i systemów do obsługi i ochrony operacji.

 • Dział Zasobów Ludzkich pomaga zdefiniować ogólny plan dotyczący zarządzania zasobami ludzkimi i jest częścią każdej inicjatywy wspierającej realizację strategii firmy Parker. Jako specjalista ds. HR będziesz odkrywać talenty dbając o rozwój pracowników.

 • POLITYKA CENOWA

  Nasz globalny zespół ds. polityki cenowej pomaga pozyskiwać więcej transakcji po uczciwych, rentownych i zróżnicowanych cenach. Ceny mają ogromny wpływ na rozwój i rentowność firmy. Decydując się na aktywne zarządzanie polityką cenową, Parker wykorzystuje korzyści, jednocześnie minimalizując ryzyko.

UNIKATOWOŚĆ PARKERA

Nasz globalny sukces opiera się na prostym równaniu: silna kadra działająca w sprzyjającym środowisku wspiera innowacyjne pomysły i rozwiązania.

Pracownicy w firmie Parker mają możliwość pozytywnego wpływania na świat, a w zamian firma dokłada wszelkich starań by wywrzeć pozytywny wpływ na życie swoich pracowników. Robimy to poprzez tworzenie środowiska pracy sprzyjającego zaangażowaniu i oferującego wsparcie, zachęcając do ciągłej edukacji i doskonalenia umiejętności naszych pracowników i zespołów oraz oferując wyjątkowe możliwości awansu w firmie działającej globalnie.

To, co pozwala nam naprawdę się wyróżnić to wysoce efektywny zespół …..

 • NASZE WARTOŚCI I CEL

  Parker dokłada wszelkich starań, aby zapewnić środowisko pracy zorientowane na osiąganiu wysokich wyników, w poszanowaniu naszych wartości, które zachęca do uczenia się i rozwoju osobistego.

 • NASZE SZANSE ROZWOJU

  Mocno wierzymy w uczenie się przez całe życie i jesteśmy gotowi inwestować w rozwój naszych pracowników. Umożliwiając im poszerzanie wiedzy w ich dziedzinach i odkrywanie możliwości rozwoju kariery.

 • RÓŻNORODNOŚĆ I INTEGRACJA

  Działamy na ogromnym obszarze, w którym różnorodność ma znaczenie. Wierzymy, że różnorodność przynosi firmie ogromne korzyści.

 • INNOWACJA

  Członkowie naszego zespołu poszukują nowych sposobów na innowacje i ciągle dostrzegają liczne wyzwania inżynieryjne, którym jeszcze nie stawiono czoła, a które mogą mieć znaczący wpływ na ludzi i ich życie.

 • ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

  Najbardziej znaczącym rezultatem inicjatyw w zakresie odpowiedzialności społecznej Parkera jest wywieranie pozytywnego wpływu na życie ludzi i minimalizowanie swojego wpływu na naszą planetę.

 • Współpraca z uczelniami

  Firma Parker doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest współpraca z młodymi talentami na uczelniach wyższych. Dzięki temu wspólnie tworzymy innowacyjne rozwiązania dla różnych gałęzi przemysłu.

STUDENCI I ABSOLWENCI

Zależy nam, abyś stał się częścią naszego następnego pokolenia liderów, przedsiębiorców i inżynierów. Nowe pokolenia są niezbędne dla naszej przyszłości i jesteśmy przekonani, że praca w zróżnicowanym środowisku przyczynia się do usprawnień i wydajności firmy.

Rozpoczynając karierę w Parker, dzięki licznym szkoleniom funkcjonalnym, technicznym czy przywódczym w połączeniu z doświadczeniami praktycznymi, odkryjesz nowe sposoby na zbudowanie współpracy z pozostałymi pracownikami. Będziesz mógł podejmować decyzje, a jednocześnie będziesz wspierany przez liderów wyższego szczebla, którzy będą cię prowadzić i szkolić. Będziesz pracował w wielokulturowych zespołach, budując sieć i rozwijając się zarówno jako osoba, jak i jako profesjonalista.

Ponieważ jesteśmy firmą globalną, będziesz mógł odbywać swoją podróż związaną z rozwojem kariery zawodowej wypełniając różnorodne role, a jeśli będziesz zainteresowany, będziesz mógł wybierać spośród wspaniałych opcji międzynarodowych kontraktów i ofert pracy. Odniesienie sukcesu w firmie Parker wymaga poświęcenia i stałej chęci uczenia się i rozwoju. Poszukujemy utalentowanych, zmotywowanych osób, które są pełne pokory, aby odnieść sukces jako część zespołu. Jeśli masz świetne pomysły, jak pozytywnie wpłynąć na przyszłość życia ludzi oraz naszej planty, dołącz do nas, aby zmagać się z wyzwaniami naszych klientów, współpracując i odpowiadając na pytania, które nigdy wcześniej nie zostały zadane.
Stażyści w firmie Parker zdobywają cenne doświadczenie oraz pracę, która ma znaczenie, mierzalne cele i otrzymują informacje zwrotne na temat swoich osiągnięć, tak aby byli w stanie rozwijać się i odnosić sukcesy zarówno na obecnych, jak i przyszłych stanowiskach.
Internship
Niech Twoja przyszłość zacznie się w Parker. Praktyka u nas oferuje dobre połączenie szkolenia w miejscu pracy, praktycznych obowiązków i nauki, dzięki czemu staniesz się cennym członkiem zespołu w naszej firmie.
Apprenticeship
Rozpoczynając karierę w Parker, będziesz się rozwijać poprzez liczne szkolenia funkcjonalne, techniczne czy przywódcze, a także poznasz nowe sposoby pracy z kolegami w wielokulturowym środowisku. Oferujemy możliwość poszerzenia kompetencji i zastosowania wiedzy w Twojej pierwszej pracy.
Graduates caps
Jak zastosować w praktyce teorię poznaną dzień wcześniej? Współpracujemy z różnymi uniwersytetami na całym świecie. Biorąc udział w naszych programach współpracy lub studiów dualnych, czerpiesz korzyści ze specjalistycznych i uznanych szkoleń, jednocześnie uczestnicząc w różnych projektach i inicjatywach rozwiązujących prawdziwe wyzwania biznesowe.
Dual studies