Parker Hannifin Sales Poland Sp. z o.o.

Spółka Parker Hannifin Sales Poland powstała w 1995 i jej główna siedziba znajduje się w Warszawie. Jednostka ta odpowiada za działalność handlową w krajach takich jak: Polska, Ukraina, Białoruś, Litwa oraz Łotwa. Zatrudnia obecnie około 80 pracowników.

KULTURA ORGANIZACYJNA

Deklaracja wartości

Filarami Parker Haniifn są głęboko zakorzenione wartości uczciwości, szacunku dla pracowników i klientów, etycznego postępowania oraz ciągłego uczenia sie i poprawy wyników. Nasza firma wyrosła z tradycji szczerości w relacjach biznesowych i doskonałej obsługi klientów, co nieustannie rozwijamy wsłuchując się w potrzeby kontrahentów i współpracowników. Pozostając wrażliwymi na oczekiwania  odbiorców i społeczności, w których działamy, a także wspierając inicjatywy naszych zespołów kształtujemy przyjazne środowisko pracy. Staramy się podnosić standardy życiowe poprzez odpowiedzialne zarządzanie w skali globalnej. Jesteśmy głęboko przekonani, że przestrzeganie tych podstawowych zasad jest gwarantem pomyślności i dalszych sukcesów Parker Hannifin.

Przekonanie o słuszności drogi, którą nieprzerwanie od niemal 100 lat podąrza firma, jest tym, co łączy nasz zespół. Zaangażowani i włączeni w kształtowanie firmy pracownicy są podstawą strategii zwycięstwa oraz naszą najlepszą wizytówką. Dostarczamy im możliwości poszerzania swoich kompetencji i wyrażania opinii, wierząc, że stanowią nasz najcenniejszy kapitał i przyszłość firmy. Honorujemy naszych pracowników, wspierając różnorodność, zachowując otwartość i uczciwość we wzajemnych kontaktach, a także budując środowisko współpracy i integracji. W firmie Parker wszyscy traktowani są z godnością i szacunkiem.

Cenimy efekty wspólnych wysiłków i pozostajemy przekonanymi, że indywidualny sukces nie byłby możliwy bez zaangażowania wszystkich członków zespołu. Uważamy, że źródłem naszej siły są relacje jakie tworzymy między sobą, klientami i społecznościami lokalnymi. Budujemy je w oparciu o standardy etyczne daleko przekraczające wymogi prawne. Opinia firmy działającej w sposób etyczny i będącej wiarygodnym partnerem biznesowym jest dla nas niezwykle ważna. Codziennie na całym świecie każdy nasz pracownik ma możliwość wpływania na reputację organizacji, wszyscy więc jesteśmy zobligowani do kształtowania kultury szacunku, tolerancji i zaufania w miejscu pracy.

Odpowiedzialny biznes

Jesteśmy dumni z wkładu, jaki firma Parker wnosi w zakresie rozwoju gospodarczego i społecznego obszarów, w których prowadzimy działalność. Wspieramy wszystkich naszych pracowników w aktywnym angażowaniu się w działania wspomagające lokalne społeczności poprzez sponsorowanie oraz udział w przedsięwzięciach charytatywnych i innych inicjatywach, przyczyniając się  do ich rozwoju i poprawy jakości życia. Zachęcamy i wspieramy naszych pracowników oraz ich rodziny do działań na rzecz zdrowia i podnoszenia ich jakości życia między innymi poprzez dostarczanie możliwości korzystania z obiektów sportowych czy sponsorując i dopingując firmowe drużyny sportowe. Zaangażowanie firmy nie ogranicza się jedynie do postępowania zgodnie z przepisami prawa, ale ma na celu włączenie dobrych praktyk z zakresu ochrony środowiska minimalizując lub eliminując produkcję odpadów, dokładając starań w celu ochrony zasobów naturalnych oraz dążąc do podnoszenia standardów w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy na całym świecie.

Pracuj z nami

Jeśli obecnie nie ma interesujących Cię wakatów, zachęcamy do wysłania nam swojego CV. W tytule maila prosimy o wpisanie nazwy działów, do których chciałbyś aplikować. Adres na, który należy przesyłać swoje aplikacje: praca@parker.com.

Informujemy, że na potrzeby procesu rekrutacji zachowamy Twoje dane na okres 12 miesięcy. Po upływie tego czasu zostaną one usunięte z naszych baz danych lub poinformujemy Cię o ich zachowaniu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Więcej informacji na temat Polityki Ochrony Danych Osobowych w Parker Hannifin znajdziesz pod poniższym linkiem: https://bit.ly/2xaqBRD

Oferty pracy w Warszawie

Zapoznaj się ze szczegółami oferty po naciśnięciu na przycisk poniżej.
Zapoznaj się ze szczegółami oferty po naciśnięciu na przycisk poniżej.
Zapoznaj się ze szczegółami oferty po naciśnięciu na przycisk poniżej.
Zapoznaj się ze szczegółami oferty po naciśnięciu na przycisk poniżej.

BLOG

Przejdź do naszego bloga, aby dowiedzieć się więcej o nas i o naszych akcjach!

PROCES REKRUTACJI

Rekrutacja w każdej ze spółek firmy Parker Hannifin rozpoczyna się od selekcji CV. Następnie pracownicy działu personalnego kontaktują się z wybranymi Kandydatami w celu przeprowadzenia wstępnej rozmowy telefonicznej. Osoby, które pomyślnie przejdą ten etap zapraszane są na spotkanie w siedzibie firmy, podczas którego sprawdzane są: wiedza umiejętności oraz cechy osobowościowe. W rozmowie biorą udział przełożony działu, do którego prowadzona jest rekrutacja oraz przedstawiciel działu personalnego.

Każda osoba, która wzięła udział w spotkaniu rekrutacyjnym, otrzymuje od nas informację zwrotną oraz ewentualne szczegóły dotyczące dalszego procesu, który zależy od specyfiki wymagań na stanowisku. Dzięki temu, że w procesie rekrutacji kładziemy nacisk na weryfikację zarówno kompetencji merytorycznych jak i społecznych pozwala nam to zatrudniać pracowników, którzy wspólnie z nami tworzą organizację, opartą na współpracy, dzieleniu się doświadczeniem oraz wiedzą, wspierającą i motywującą do ciągłego rozwoju.

POZNAJ NASZE TALENTY

Ewa była jednym z pierwszych pracowników nowo powstającego w 2013 roku Centrum Usług Wspólnych. Już na początku kariery, jako Młodszy Księgowy miała możliwość wzięcia udziału w tranzycji, by następnie awansować na stanowisko Księgowego ds. zobowiązań. Po prawie 2,5 roku pracy w Parker Hannifin ESSC wzięłą udział w rekrutacji wewnętrznej i przeniosła się do zakładu produkcyjnego w Siechnicach gdzie objęłą stanowisko Specjalisty ds. księgowości i controllingu.
Katarzyna rozpoczęła pracę w Parker Hannifin Sales Poland w 2002 roku na stanowisku Asystenta ds. importu. Następnie zajmowała stanowiska Specjalisty, Koordynatora oraz Kierownika działu obsługi klienta. Od 2016 pełni rolę Managera działu obsługi klienta.

PROCES ADAPTACYJNY

Program wdrożeniowy w Parker Hannifin

Zdajemy sobie sprawę, iż pierwsze dni w nowej pracy mogą być bardzo stresujące, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby odpowiednio przygotować pracowników i zapoznać z firmą. Organizujemy szkolenia wstępne, w które angażujemy naszych obecnych pracowników, gdyż to oni najlepiej wiedzą, co czuli będąc w tej samej sytuacji wcześniej. Dzięki temu od początku stwarzamy atmosferę, w której zdecydowanie łatwiej i szybciej jest budować pozytywne relacje. Pragniemy wspólnie tworzyć takie miejsce, w którym każdy z nas i z Was chciałby pracować.


Przygotowaliśmy kompleksowy program wdrożeniowy, podczas którego przedstawiamy strukturę firmy, a przedstawiciele poszczególnych działów opowiadają o obowiązujących zasadach i pokazują, na czym polega ich praca. Istotną częścią programu wdrożeniowego, jest również przedstawienie się i przywitanie nowych pracowników przez Dyrektora danej spółki oraz zespół zarządzający. W trakcie szkoleń wstępnych, nowoprzyjęci pracownicy zostają wyposażeni w narzędzia oraz wiedzę, niezbędną do wykonywania powierzonych im zadań.

Parker Hannifin dba o spójną kulturę organizacyjną, promującą i czerpiącą z różnorodności, wzajemnego szacunku i wspierania się. Wartości etyczne są ważnym elementem dla firmy i dba ona, aby wszyscy pracownicy zapoznali się z nimi oraz ich przestrzegali. Jednym z elementów procesu wdrożenia są szkolenia etyczne, które przybliżają ten temat nowym pracownikom.
Dbamy o to, by każdy rozpoczynający pracę mógł liczyć na pomoc i radę, dlatego nowym osobom przydzielamy opiekuna, który towarzyszy im w pierwszych tygodniach pracy.

Poprzez wspieranie rozwoju pracowników od początku ich przygody w Parker Hannifin, a także indywidualne i serdeczne podejście, budujemy miejsce pracy, które łączy w sobie profesjonalizm, z ludzkim, życzliwym podejściem, miejsce, w którym każdy może wzbogacać swoją wiedzę, wykorzystywać posiadane talenty oraz znaleźć bratnią duszę.

BENEFITY

Firma Parker w trosce o swoich pracowników zapewnia szeroki wachlarz korzyści, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb, dlatego w zależności od lokalizacji i specyfiki jej działania do wyboru są różne benefity.