Low Pressure Connectors Europe Division

Alüminyum Basınçlı Hava Tesisatı Transair® yeni takip sistemini piyasaya sürüyor

Istanbul, Turkiye, 12 Ocak 2017 - Hareket ve kontrol teknolojilerinde dünya lideri Parker Hannifin’in Akışkan Sistem Bağlantıları Avrupa Divizyonuna (önceki adıyla Legris) bağlı Transair®, depodan şantiye teslimatına kadar kapsamlı, özelleştirilmiş bir coğrafi takip servisini piyasaya süreceğini duyurdu. Karşınızda; Transair® GeoLoc.

 

Transair'ın yeni GeoLoc takip servisi, müşterilerine malzeme nakliyatı yönetiminde yardımcı oluyor. Bu yeni servis, müşterilerine malzemelerini takip etme olanağı ve teslim zamanı bilgisi sağlıyor. Bu hizmet, müşterinin dilinde bildirimler ile doğrudan müşterinin akıllı telefonuna gönderilen gerçek zamanlı SMS’ler ile sevkiyat bilgisi sunuyor.

 

Tesisat montajı yapan firmalar açısından Transair GeoLoc takip servisini kullanmanın avantajlarından biri, sevkiyatın gelmesini bekleyerek zaman kaybetmeden sahadaki çalışma saatlerinin azalmasıdır. Bu sayede sahadaki performans ve verim artacaktır. Diğer öne çıkan noktalardan bazıları, sevkiyat sırasında malzemelerin daha güvenli bir şekilde taşınması ve çıkış yerinden paketin açılmasına kadarki süreçte kaybolan kolilerin bulunmasının kolaylaştıracaktır.

 

Bu servis; gerçek zamanlı takip, filo yönetimi, sevkiyatın rota geçmişi ve faaliyet raporlarına erişim sağlıyor; giriş/çıkış bölgesi, hareket algılama, hırsız alarmı, belirli bir süre hareket algılamama ve diğer özellikler gibi çoklu bildirimlerin uzaktan yapılandırılmasına imkân veriyor. Tüm takip özelliklerine, internete bağlı bir bilgisayar ve uygulamanın yüklenmiş olduğu bir akıllı telefon (iPhone veya Android) arayüzünden oturum açılarak erişilebiliyor.

 

Parker Hannifin Corporation Hakkında
Parker Hannifin, 2016 mali yılında 11 milyar dolar cirosuyla, hareket ve kontrol teknolojileri ve sistemleri alanında dünyanın lider üreticisi konumundadır. Dünya çapında 49 ülkede faaliyet gösteren Parker Hannifin, özellikle endüstriyel, mobil uygulamalar ve havacılık başta olmak üzere pek çok sektörde genişürün programıyla çok çeşitli hassas mühendislik çözümleri sağlamaktadır.

 

Parker, 60 yıl üst üste hissedarlarına ödediği yıllık temettülerde artışa gidebilmeyi başarmış olup bu başarısıyla S&P 500 endeksinde mevcut firmalar arasında en uzun süreyle temettü artışı sağlayan ilk beş firma arasında yer almaktadır. Daha fazla bilgi için http://www.phstock.com adresinden yatırımcı ilişkileri sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Türkiye’deki satışşirketimiz, Parker Hareket ve Kontrol Sistemleri Ticaret Ltd. Şti, 2007 yılında faaliyetlerine başlamış olup Parkerın teknolojik uzmanlığını, güçlü ve deneyimli ekibi ile birlikte profesyonel dağıtım ağı aracılığıyla, sanayimizle daha hızlı buluşturmayı hedeflemekte, bu kapsamda tüm müşterilerimize kaliteli hizmet, ürün ve komple sistem çözümleri sağlamaktadır.

Medya İrtibat Kişileri

Ercan Pala
Pazarlama Yöneticisi
Parker Hareket ve Kontrol Sist. Ltd. Şt
Telefon: +90 216 501 98 17
E-Mail: ercan.pala@parker.com
www.parker.com/tr