Společnost Chvalis se zařadila mezi Českých 100 Nejlepších

Praha, 16. dubna 2019 – Společnost Chvalis s. r. o., přední distributor produktů značky Parker Hannifin v České republice se zařadila mezi Českých 100 Nejlepších za rok 2018. Slavnostní předávání ocenění proběhlo na Pražském hradě, ve Španělském sále koncem listopadu loňského roku. Ocenění uděluje společnost Comenius v rámci anketní soutěže Českých 100 Nejlepších již od roku 1996.

 

Společnost Chvalis je expertem na poskytování komplexních řešení hydraulických systémů "na klíč" dle zadání zákazníků, a to včetně dodávky, montáže a uvedení do provozu. Na vývoj a konstrukci hydraulických systémů pro potřeby všeobecného průmyslu a strojírenství se společnost Chvalis zaměřuje již od roku 1997. Specialitou firmy jsou technická řešení a dodávky hydrauliky pro železniční vozidla, která se netýkají pouze nových hydraulických systémů, ale také modernizací a rekonstrukcí již zastaralých vozidel.

 

Chvalis do svých systémů a agregátů využívá již od roku 1992 především produkty Parker pro jejich bezkonkurenční kvalitu, bezporuchovost a bezpečnost. V oblasti železničního průmyslu je společnost Chvalis držitelem Certifikátu technické způsobilosti dodavatele Českých drah a Certifikátu dodavatele SŽDC.

 

„Velmi mě těší, že jsme se za více než 28 let fungování naší firmy přesunuli od zajišťování servisu a údržby hydraulických, pneumatických a mazacích systémů do pozice tvůrce systémů na klíč a výrobce hydraulických systémů. Zařazení mezi Českých 100 nejlepších nás naplňuje hrdostí a potvrzuje, že to, co děláme, má smysl, komentoval ocenění Milan Chvalina, jednatel a ředitel společnosti.

 

„Společnost Chvalis je naším partnerem od samého začátku. Naše spolupráce je postavena na pevných základech, a to obchodních i přátelských. Velice si tyto spolupráce vážíme a o to s větší radostí a gratulujeme společnosti Chvalis k zisku tak významného ocenění, komentovala toto ocenění Vladimíra Fadrná, marketingováředitelka, Parker Hannifin Sales Company Central & Eastern Europe.

 

Chvalis v České republice provozuje šest lokálních prodejních center. Díky této síti poboček, které jsou vždy spojeny se servisním zázemím a prodejnou hydrauliky a pneumatiky ParkerStore, je schopna operativně poskytnout 24hodinový záruční i pozáruční servis k plné spokojenosti svých zákazníků. Prodejny jsou kompletně vybaveny pro výrobu hydraulických hadic a jsou držiteli osvědčeníCertifikace hadicové dílny ParkerStore.

 

Kromě prodejen provozuje Chvalis i vlastníškolicí středisko certifikované  společností Parker Hannifin, ve kterém nabízí odbornáškolení pro své zákazníky a pracovníky údržby společností, které vlastní a provozují motorové vozy a lokomotivy. Nabízí také možnost provádět odbornáškolení přímo u zákazníka.

 

Další informace o projektu Českých 100 Nejlepších najdete zde: http://www.comenius.cz/ceskych-100-nejlepsich.htm

 

O společnosti Parker Hannifin
Parker Hannifin, patřící do Fortune 250, je mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu. Již více než 100 let poskytuje řešení pro zákazníky z mobilních, průmyslových a leteckých oborů. Zjistěte vice na www.parker.com nebo @parkerhannifin.

 

Obchodní pobočka firmy, Parker Hannifin Sales CEE s.r.o., má sídlo v Klecanech. Prodej v České republice a Slovenské republice je rozdělen do dvou skupin: Velcí zákazníci jsou obsluhováni přímo obchodní pobočkou v Klecanech, obsluha menších zákazníků a servisní služby jsou zajištěny prostřednictvím sítě distributorůwww.parker.cz/distribuce, certifikovaní a premier distributoři provozují prodejny s názvem ParkerStore.

Kontakt pro média

Marek Hadra, PR director
Tel. +420 606 648 564
E-mail: hadra@aetna.cz