Parker'ın Son "Uzman Görüşleri" Teknoloji Sohbetinde, Mevcut EV Otomotiv Teknolojileri ve Bu Teknolojilerin Mobil Elektrifikasyona Katkıları Ele Alınıyor

Etoy, İsviçre, 23. Mayıs 2022 - Hareket ve kontrol teknolojilerinde dünya lideri olan Parker Hannifin, 9 Haziran 2022 Perşembe günü, sorun odaklı teknoloji oturumları dizisi "Uzman Görüşleri"nin son bölümünü sunacak. Moderatörlüğünü uluslararası açılış konuşmacısı Mark Jeffries'in yapacağı oturumda, iki Parker uzmanının katılımıyla mobil elektrifikasyon konusu daha derinlemesine ele alınacak.

 

Araç elektrifikasyonu, önümüzdeki on yılda önemli bir yatırım ve inovasyon alanı olacak. Öncelikle yeni akü teknolojisinin ve üretim maliyetlerinin azalmasının etkisiyle yolcu otomotivi pazarındaki gelişmeler, giderek artan bir hızla mobil elektrifikasyon alanına da yansıyacak.

 

Karbondan arındırma yolunda devam eden süreç, arazi makinelerinin ve taşımacılığın elektrifikasyonunu da zorunlu hâle getirecek. Bunu başarmak için araç tasarım mühendislerinin, elektrikli mobil platformların çehresini yeniden şekillendirecek yeni teknolojiler oluşturacak ve kullanacak eksiksiz çözüm sağlayıcılara erişmesi gerekecektir.

 

Uzman Görüşlerinin bu üçüncü bölümünde, Parker’da Elektrifikasyon, Hareket Sistemleri Grubu İş Geliştirme Müdürü Christopher Griffin ve Tasarım Malzemeleri Grubu Global Pazarlama, İş Geliştirme ve Fiyatlandırma Müdürü Prasanna Srinivasan, şu anda kullanılan ve geliştirilmekte olan otomotiv elektrifikasyon teknolojilerini daha ayrıntılı bir şekilde inceleyecek. Uzmanlar, bugün ve gelecekte daha ağır endüstrilerde ve sektörlerde kullanılan mobil platformların elektrifikasyonunu geliştirmek için bu çözümlerden nasıl yararlanılabileceğini ve kullanılacağını açıklayacak.

 

Oturum, 9 Haziran 2022 Perşembe günü saat 15.00 CET (09.00 EST) itibarıyla çevrim içi olarak yayımlanacak. İlgilenenler, oturuma erişmek için şu adresten kaydolabilir: Expert Insights: Exploring The Tech Behind Mobile Electrification (parker.com)

 

Parker Hannifin Hakkında
Fortune 250 listesinde yer alan Parker Hannifin, hareket ve kontrol teknolojilerinde dünya lideridir. Şirket, yüzyılı aşkın bir süredir, daha iyi bir gelecek sağlayacak mühendislik buluşlarına olanak tanıyor. www.parker.com veya @parkerhannifin adresinden daha fazla bilgi edinin.

Medya İrtibat Kişileri

Lisa de Beer
Public Relations, Europe, Middle East & Africa (EMEA) Region
Telefon: +27 (0)11 961 0700
E-posta: lisa.debeer@parker.com