GELİŞİM FIRSATLARIMIZ

Yaşam boyu öğrenme deneyimine inandığımızdan çalışanlarımızın gelişimine yatırım yapmaya hazırız. İş gücümüzü kendi alanlarında bilgilerini arttırma ve kariyerlerinde ilerleme fırsatlarını keşfetme konusunda destekliyoruz.

SÜREKLİ GELİŞİM

GELİŞİM FIRSATLARIMIZ

Parker olarak, yaşam boyu öğrenime kuvvetle inandığımızdan çalışanlarımızın gelişimine yatırım yapmaya hazırız. Ekip üyelerini bilgilerini genişletmeye ve kariyer fırsatlarını takip etmeye teşvik ediyoruz.

SÜREKLİ GELİŞİM

Sürekli gelişimin çalışma ortamında ve projelerinde kendini en iyi şekilde geliştirmeye ve yenilikçi bir zihniyet sağlamaya yardımcı olduğuna inanıyoruz. Parker, çalışanlarımızın tam potansiyellerine ulaşmalarını sağlamak için hedefe yönelik geliştirme fırsatları sunmayı taahhüt eder.

Parker'a katıldığınızda kapsamlı oryantasyon programımız öncelikle şirket değerlerimizi, kültürümüzü, stratejimizi ve performansımızı ortaya çıkarır. Sizi bekleyen daha birçok gelişme fırsatı da vardır. Bireysel ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi yansıtacak şekilde teknik, yönetsel veya kişisel becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

ERKEN DÖNEM KARİYER VE YÖNETİCİ GELİŞTİRME PROGRAMLARI

Daha fazla sorumluluk alma konusunda hırslı ve istekli misiniz? LEAP adlı erken dönem kariyer programımız sizin için var. Bu hızlı program liderlik becerilerinizi geliştirecek ve sizi bir Parker yönetim rolüne hazırlayacaktır. LEAP, profesyonel ağınızı oluşturmanıza katkıda bulunurken finansal zekâyı, teknik bilgiyi ve yalın uygulamaları bir araya getirir.