YENİLİK

Parker dünyaya hareket ve kontrol teknolojinin geniş yelpazesinden bakar; ekip üyeleri ise mühendisliğe ilişkin çözülmesi gereken hâlâ çok fazla sorun olduğunu görerek insanların hayatında anlamlı bir fark yaratabilir.

DAHA İYİ BİR GELECEĞE KAPI AÇACAK MÜHENDİSLİK ATIL

Zorluklar, Parker çalışanlarını ileriye taşır, sürekli olarak yenilikler yapmaya, teknolojileri birleştirmeye, işbirliği yapmaya, sistemler geliştirmeye ve sorunları çözmek üzere müşterilerimizle iş ortaklığı yapmak için yeni yollar aramaya yönlendirir.

Winovation dediğimiz bu yöntemi izleyerek, yalnızca Parker için sınırsız gelişim potansiyeli yaratmakla kalmaz, hem kendi neslimiz hem de gelecek nesiller için dünyamıza önemli katkılar da sağlarız.

Parker olarak, çalışanlarımızın sürekli eğitim gelişimine yatırım yapmanın gerekli olduğuna kuvvetle inanırız. İş gücümüzü kendi alanlarında bilgilerini arttırma ve yeni gelişim alanlarını keşfetme konusunda destekleriz. Çoğu durumda bunun için gereken ödemeleri dahi yaparız. Yenilik, Parker’ın müşterilerimizin sorunlarını çözme yeteneğini kamçılar, bu nedenle tüm çalışanlarımızın yaratıcı fikirler üretecek ve yeni zorlukları çözecek şekilde donatılmasını isteriz.