Parker'ın SCFF kaplinleri sıvı kaybını önler ve çevrenin korunmasına yardımcı olur

Bielefeld, Almanya. 30 Ekim 2020Hareket ve kontrol teknolojilerinde dünya lideri olan Parker Hannifin, FlatFace ailesini SCFF serisi ile genişletiyor.

 

SCFF serisi kaplinler, kullanıcılara düşük sızıntılı ayırma işlemlerinden bağlantı sırasında hava sıkışmasının önlenmesine kadar çok çeşitli avantajlar sunar. ISO 7241-2'ye uygun şekilde test edilen kaplinler çok düzdür ve temizlenmesi kolaydır.

 

SCFF kaplinleri; mobil hidrolik, taşımacılık veya petrol ve gaz endüstrisinde titreşimlere ve diğer mekanik tür baskılara karşı çok dayanıklıdır. Birleştirme ve ayırma işlemleri de hızlı ve güvenli şekilde yapılır: Bir ACME izolasyonunun eklenmesiyle bu aşamalarda hiç sıvı kaçağı görülmez. Bu sistemin güvenilirliği, bağlantının yanlışlıkla kopmasını önlemek için benzersiz kilitleme manşonu ve dönme özelliğiyle artırılmıştır.

 

SCFF tapalarının basınç gidericili sürümleri mevcuttur. Bu yenilikçi teknoloji sayesinde, biriken veya kalan basıncın bulunduğu durumlarda kaplinleri sorunsuz bir şekilde bağlamak mümkündür. Minyatür bir valf, bağlantı aşamasında basıncı otomatik olarak tahliye eder.

 

Parker Hannifin Hakkında
Fortune 250 listesinde yer alan Parker Hannifin, hareket ve kontrol teknolojilerinde dünya lideridir. Şirket, yüzyılı aşkın bir süredir, daha iyi bir gelecek sağlayacak mühendislik buluşlarına olanak tanıyor. www.parker.com veya @parkerhannifin adresinden daha fazla bilgi edinin.

Medya İrtibat Kişileri

Katharina Leifeld
Pazarlama Hizmetleri Müdürü
Parker Hannifin Manufacturing Germany GmbH & Co. KG
Tel.: +49 (0) 521 40484169
E-mail: katharina.leifeld@Parker.com