Parker Hannifin ogłasza nowe dwudniowe wydarzenie internetowe poświęcone przemysłowi naftowemu i gazowemu

6–7 października 2021 r. od godz. 9.00 czasu CET

Etoy, Szwajcaria, 7. września 2021 r. — firma Parker Hannifin, światowy lider w dziedzinie technologii ruchu i sterowania, ogłosił dziś, że w dniach 6 i 7 października 2021 r. zorganizuje targi internetowe poświęcone branży naftowej i gazowej.

 

Wydarzenie O&G to Energy: elastyczność w zmieniającym się świecie będzie gościć profesjonalistów z branży naftowej i gazowej z całego świata, którzy będą dyskutować o szybko zmieniającym się świecie energii oraz związanych z tym najważniejszych wyzwaniach.

 

Wydarzenie skupia się na czterech kluczowych tematach:

czynniki decydujące o doborze materiałów — w tym wyzwania, takie jak walka z korozją, dostępność materiałów i względy metalurgiczne;

- sposoby osiągnięcia zerowej emisji dwutlenku węgla — omówienie możliwości ograniczenia emisji, zastosowania wodoru, elektryfikacji, odnawialnych źródeł energii i transferu technologii;

- cyfryzacja i wydajność — obejmuje sposoby poprawy wydajności poprzez zaawansowane zarządzanie zasobami, monitorowanie stanu, konserwację zapobiegawczą i automatyzację;

- rozwój umiejętności, szkolenia i bezpieczeństwo — w szczególności szkolenia dotyczące technologii i najlepsze praktyki odnoszące się do zapewnienia bezpieczeństwa w branży i zmniejszenia ryzyka.

 

Firma Parker zaprezentuje najnowsze technologie dla przemysłu naftowego i gazowego na szeregu wirtualnych stoisk wystawienniczych. Dostępna będzie również strefa szkoleniowa z bezpłatnymi prezentacjami na żywo, wyznaczona strefa wypoczynkowa, gdzie profesjonaliści z branży naftowej i gazowej będą mogli nawiązać kontakty, oraz kino wykładowe wyświetlające nowe treści eksperckie na żądanie — w tym spostrzeżenia na temat trendów w branży od Diveeny Danabalan — starszej analityk ds. energii w Radzie Przemysłu Energetycznego (Energy Industries Council).

 

Joachim Guhe, prezes firmy Parker na Europę, Bliski Wschód i Afrykę, powiedział: „Przemysł energetyczny znajduje się w fazie transformacji, a my jesteśmy dumni, że możemy wspierać na tej drodze wiele czołowych i rozwijających się firm”.

 

„Wydarzenie O&G to Energy ma na celu promowanie nowych sposobów pracy, w tym możliwości ograniczenia emisji, usprawnienia działalności, zwiększenia produktywności i jak najlepszego wykorzystania nowych technologii. Cieszymy się, że w ciągu tych dwóch dni będziemy mogli gościć zarówno nowych, jak i starych znajomych z branży naftowej i gazowej i mamy nadzieję, że ich przedstawiciele dostrzegą wiele korzyści płynących z dostępnych aktywności — od sesji szkoleniowych na żywo po porady techniczne, wykłady na żądanie i możliwości nawiązywania kontaktów”.

 

Więcej informacji: https://discover.parker.com/OilGas-virtual-event-registration

O firmie Parker Hannifin
Parker Hannifin jest światowym liderem w dziedzinie technologii napędów i sterowania, znajdującym się wśród 250 największych przedsiębiorstw magazynu Fortune. Od ponad wieku firma przyczynia się do przełomowych odkryć inżynieryjnych, które prowadzą do lepszego jutra. Dowiedz się więcej na stronie www.parker.com lub na profilu @parkerhannifin.

Contacts médias

Osoba do kontaktu:
Lisa de Beer, PR Specialist
E-mail: Lisa.Debeer@parker.com
Biuro: +27 (0) 11 961 0700 | Tel kom.: +27 (0) 82 458 0423
Strona internetowa: www.parker.com