Realizujemy naszą misję podczas pandemii COVID-19

W swojej 103-letniej historii Parker był wzywany do podjęcia działań w okresach globalnych kryzysów. Nasza postawa lidera oraz wytrwałość w tak ważnych chwilach, także podczas obecnej pandemii COVID-19, pokazuje, w jaki sposób realizujemy naszą misję

Komunikat od prezesa i dyrektora generalnego.

NARZĘDZIE PARKER CROSS REFERENCE

Już teraz możesz znaleźć odpowiednik części konkurentów firmy Parker na naszej nowej stronie internetowej! Nasza baza danych ma ponad 85000 unikalnych numerów części.

Przekonaj się jak łatwo możesz zamienić swoje dotychczasowe części na wysokiej jakości produkty firmy Parker Hannifin

Gdzie kupić produkty firmy Parker?

Globalna sieć dystrybucyjna Parkera oferuje łatwy dostęp do produktów i lokalne wsparcie techniczne. Wyszukaj najbliższego dystrybutora produktów Parkera.

Poznaj naszych dystrybutorów!

Za kulisami, nasi polscy dystrybutorzy zdradzaj sekret długotrwałej współpracy z firmą Parker. Ciekawy? Kliknij przycisk „Video”, aby dowiedzieć się więcej!

Expanding Capacity for Medical Manufacturing Partners

During the COVID-19 outbreak, many medical device manufacturers are facing immense production challenges. Parker is expanding capacity to meet demanding production schedules and help customers to keep saving lives.

Jak zaprojektować optymalną do potrzeb produkcji instalację sprężonego powietrza?

Transair Sprężone powietrze jest najbardziej popularnym nośnikiem energii w większości zakładów przemysłowych. Jednak jest to bardzo drogie medium, gdyż w procesie sprężania tylko 15–18% energii zużywanej przez sprężarki jest zamieniane na energię sprężonego powietrza. Dlatego też należy tak projektować i wykonywać instalacje sprężonego powietrza, aby koszt jego wytworzenia był jak najniższy.

Łatwe wyszukiwanie zamienników

Nowe narzędzie do wyszukiwania zamienników firmy Parker pomaga natychmiast znaleźć rozwiązania zamienne lub zamiennik części innych producentów.

Wydajne i optymalne systemy dla sprzętu mobilnego

Parker oferuje producentom maszyn rozwiązania będące połączeniem wielu technologii, pomagające sprostać ich wymaganiom w zakresie wydajności, znaczącej redukcji zużycia paliwa i emisji, niższego poziom hałasu i zmniejszenia kosztów serwisowych.

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół obsługi klienta jest zawsze gotowy do rozmowy, aby zapewnić Państwu wszelką niezbędną pomoc. Wystarczy wypełnić krótką formę i nasz zespół odpowie na każde Wasze pytania. 

Biblioteka CAD

Przeglądaj bibliotekę Parkera, aby pobrać modele CAD oraz zobaczyć modele 3D.

E-konfigurator

Przeglądaj narzędzia online do konfiguracji produktów Parkera, aby znaleźć dokładne rozwiązania konkretnych potrzeb.

Rynki przemysłowe

Parker obsługuje ponad 1100 różnorodnych rynków przemysłowych, mobilnych i aeronautycznych. Zapoznaj się z przykładami zastosowań rynkowych produktów i systemów Parkera.

Wsparcie

Znajdź dodatkowe materiały pomocnicze do doboru i zastosowania produktów Parkera w tym literaturę techniczną, instrukcje, certyfikaty, prezentacje, szkolenia, etc.

Parker w krajach Europy Wschodniej

Spółka handlowa Parkera w Polsce jest również odpowiedzialna za sprzedaż produktów firmy Parker w krajach Europy Wschodniej (Białoruś, Gruzja, Litwa, Łotwa, Ukraina oraz Okręg Kaliningradzki). Zapoznaj się z obecnością Parkera na rynkach Europy Wschodniej.