Home

Parker @bauma 2022'den en güzel anlari yakalayin

Bauma 2025'e kadar sona erdiğine göre, 2022'den öne çıkan bazı önemli noktaları paylaşmak istiyoruz. Nerede olursanız olun, online platformumuza giriş yaparak hafta boyunca yaşanan tüm gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Buradan gi̇ri̇ş yapin

Get onboard for a H2-powered 24hrs online!

Join Parker at the Hydrogen Online Conference for H2 innovations and solutions. With decades of experience, you'll find us ideally placed to support your challenges.

Bizimle İletişime Geçin

Amacımız, Siz müşterilerimize daha da iyi hizmetler sunmaktır.Web sitemizde cevabını bulamadığınız herhangi bir sorunuz veya talebiniz varsa, “Bize Ulaşın” formumuzu kullanın.

Yedek parçalar için Parker Çapraz Ürünler Aracı

Parker’ın bu yeni çapraz ürünler aracı anında yedek parça çözümleri ve diğer üreticilerin parçalarının Parker’daki muadilini bulmada size yardımcı olacak.

TÜRKÇE TEKNOLOJİ BLOGU

İşinizi kolaylaştıracak uzman görüşleri için Türkçe teknoloji bloğumuzu okuyun.

SOSYAL MEDYADA PARKER TÜRKİYE

Türkçe haberler, etkinlik ve fuar davetleri, yeni çıkan ürünler...

CAD DOSYALARI

Buradan, Parker'ın CAD dosyaları ve tasarımlarını barındıran kitaplığını gezerek ihtiyaç duyduğunuz dosyaları indirebilirsiniz.

ÜRÜN SEÇİMİ ARAÇLARI

Burada, Parker ürünleri için online yapılandırma araçlarını kullanarak ihtiyacınızı karşılayacak çözümlere ulaşabilirsiniz.

Parker Haber Merkezi

Parker ürünleri ve yenilikler hakkında en son gelişmelerden haberdar olmak için haber merkezimizi ziyaret edin. En son basın bültenlerini, medya iletişim bilgilerini görebilir ve Parker ile hangi etkinliklerde buluşabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Buna ek olarak, Sosyal Medya Akışımız, Parker’ın tüm sosyal medya haberlerini bir bakışta sunar.

688368
688368