Mobil Elektrifikasyon Arkasındaki Tekniği Keşfet

Bugün ve önümüzdeki on yıllarda dünya çapında mobil elektrifikasyon evrimini yönlendirmeye yardımcı olan en son Parker teknolojisi hakkında her şeyi duymak için 9 Haziran'da bize katılın.

Daha fazla bilgi edinin

Bizimle İletişime Geçin

Amacımız, Siz müşterilerimize daha da iyi hizmetler sunmaktır.Web sitemizde cevabını bulamadığınız herhangi bir sorunuz veya talebiniz varsa, “Bize Ulaşın” formumuzu kullanın.

Expanding Capacity for Medical Manufacturing Partners

During the COVID-19 outbreak, many medical device manufacturers are facing immense production challenges. Parker is expanding capacity to meet demanding production schedules and help customers to keep saving lives.

Yedek parçalar için Parker Çapraz Ürünler Aracı

Parker’ın bu yeni çapraz ürünler aracı anında yedek parça çözümleri ve diğer üreticilerin parçalarının Parker’daki muadilini bulmada size yardımcı olacak.

TÜRKÇE TEKNOLOJİ BLOGU

İşinizi kolaylaştıracak uzman görüşleri için Türkçe teknoloji bloğumuzu okuyun.

SOSYAL MEDYADA PARKER TÜRKİYE

Türkçe haberler, etkinlik ve fuar davetleri, yeni çıkan ürünler...

CAD DOSYALARI

Buradan, Parker'ın CAD dosyaları ve tasarımlarını barındıran kitaplığını gezerek ihtiyaç duyduğunuz dosyaları indirebilirsiniz.

ÜRÜN SEÇİMİ ARAÇLARI

Burada, Parker ürünleri için online yapılandırma araçlarını kullanarak ihtiyacınızı karşılayacak çözümlere ulaşabilirsiniz.

Parker Haber Merkezi

Parker ürünleri ve yenilikler hakkında en son gelişmelerden haberdar olmak için haber merkezimizi ziyaret edin. En son basın bültenlerini, medya iletişim bilgilerini görebilir ve Parker ile hangi etkinliklerde buluşabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Buna ek olarak, Sosyal Medya Akışımız, Parker’ın tüm sosyal medya haberlerini bir bakışta sunar.