Home

Zachyťte to nejlepší z Parker @bauma 2022

Veletrh bauma 2022 je u konce a my bychom se s vámi rádi podělili o některé z klíčových momentů z roku 2022. Ať jste kdekoli, můžete se po přihlášení na naši online platformu podívat na vše, co se během veletržního týdne odehrálo.

Přihlásit se

Produktové tipy

Get onboard for a H2-powered 24hrs online!

Join Parker at the Hydrogen Online Conference for H2 innovations and solutions. With decades of experience, you'll find us ideally placed to support your challenges

Kontaktujte nás

Chceme vám, zákazníkům, poskytovat ještě lepší služby. Máte-li jakékoli dotazy nebo požadavky, na které jste nenašli odpovědi na našich webových stránkách, použijte náš kontaktní formulář.

Nástroj Parker Cross Reference pro náhradní díly

Tento nový referenční nástroj společnosti Parker vám pomůže rychle najít náhradní řešení či ekvivalenty k dílům jiných výrobců.
Vyzkoušejte ho hned teď!

Blog Parker ČR

Přečtěte si články našich odborníků na novém, českém blogu o technologii pohonů a řízení. Pravidelně zde publikujeme inovace, události, novinky a úspěchy společnosti Parker.

Mobilní aplikace Parker Bookshelf

Stáhněte si zdarma do svého mobilního telefonu nástroj pro vyhledávání literatury ve virtuální knihovně. Umožňuje prohlížet, ukládat dokumenty na vašem zařízení nebo posílat e-mailem kolegům. Najedete je na stránce Podpory.

Tiskové zprávy

Navštivte naši sekci zpráv a získejte aktuální informace o novinkách a inovacích společnosti Parker. Můžete si prohlédnout všechny nejnovější tiskové zprávy, nalézt kontaktní údaje pro média a zjistit, při jakých událostech se s námi můžete setkat. Přehled zpráv ze sociálních médií vám navíc poskytne všechny naše příspěvky jako na dlani.

687779
687779