Certified Service Centers

Expertise where/when you need it

[com.vignette.as.client.javabean.ContentInstance@2c5de5f6]

İHTİYACINIZ OLAN UZMANLIK HER ZAMAN VE HER YERDE

Parker, üretim endüstrisindeki deneyimi ve ayrıca geniş servis ağı sayesinde, rekabette öne geçmenize yardımcı olabilir.

Özel bir kombinasyon oluşturan servis hizmetlerimiz, bileşenlerimiz, teknolojimiz ve dünyanın dört bir yanındaki merkezlerimiz, endüstride rakipsizdir.

En önemlisi de, kalifiye servis ortakları ağımız, güvenliği ve güvenilirliği artırmak; üretkenliği ileri seviyelere taşımak; çevresel riskleri azaltmak ve günümüzün pazarlarında öne çıkmanızı sağlamak için çok yönlü zorlukların üstesinden gelmeniz konusunda size yardımcı olmaya hazırdır.

Nerede ve hangi işi yapıyor olursanız olun, Parker; endüstriyel, mobil, yenilenebilir enerji, petrol/gaz ve denizcilik gibi alanlarda işinizi ileriye götürmek için gereken uygulama bilgisine ve kalifiye kaynak ağına sahiptir.

Parker, geniş servis ortağı ağını karşılaştığınız en karmaşık durumlarda birinci sınıf çözümler sunacak şekilde düzenlemiştir.

Benzersiz vasıflara sahip servis uzmanları sizinle birlikte çalışarak, verimsiz yönleri azaltır, çalışmaları kolaylaştırır ve kârınızı artırmaya yardımcı olacak yenilikçi sonuçlar sağlar.
Certified Parker Service Center; bakım, onarım, programlı incelemeler ve parça değiştirme gibi teknoloji tabanlı hizmetler sağlar.

Certified Service Center personeli, ürününüzle ilgili olarak her zaman doğru servisi almanız için Parker tarafından eğitilmiş ve sertifika almıştır.

Parker Certified Service Centers, sürekli gelişimi ve hareket/kontrol teknolojilerindeki uzun vadeli deneyimi sayesinde, bu alandaki en son yenilikleri kullanarak uygulamanızı iyileştirmenize de yardımcı olabilir.

Servis ortaklarımız; tam donanımlı atölyeler, servis araçları ve kapsamlı stoklarıyla makinenizi mümkün olan en hızlı şekilde çalışır duruma getirmeye hazırdır.

Certified Service Centers, bu uzman desteğini daha da yakınınıza getirmek üzere, tesislerinizde çalışmayı gerektiren daha büyük projeler için Onsite Container atölyelerine erişebilir.
Günümüzün rekabetçi pazarlarında bir ekipman tedarikçisinden daha fazlasına, yani her zaman yanınızda olacak gerçek bir ortağa ihtiyacınız vardır.

Boşa harcanan saniyeler bile para kaybına yol açıyorsa duruş sürelerini azaltmak için size doğru hizmeti sağlayacak iş ortakları, Parker Certified Service Centers'dır.

Parker Certified Service Centers; maksimum performans, verimlilik ve güvenlik sağlamak için mükemmel bir servisle desteklenen endüstride lider ürünleri bir araya getirerek sistemlerinizi optimize etmeye de katkıda bulunacaktır.
Certified Service Centers, Parker kanal ortakları tarafından işletilir ve ürünleriniz için doğru hizmeti almanın en hızlı yoludur. Parker, 13.000'den fazla servis noktası ile, Parker mühendisleri ve teknoloji uzmanları tarafından desteklenen, endüstrimizdeki en güçlü endüstriyel dağıtım ağlarından birine sahiptir.

Certified Service ortakları, birinci sınıf hizmet sunmak için gereken bilgi, uzmanlık ve beceriye sahip olacak şekilde Parker tarafından eğitilmiş ve onaylanmıştır.

Uzman tavsiyelerinden özel şartlarınıza uygun özelleştirilmiş çözümlere kadar, Certified Service ortaklarımız, ihtiyacınıza hızlı şekilde ve yerel olarak yanıt verir.
Size en yakın Parker konumlarını keşfedin. Yardım, bir tıklama kadar yakınınızda.
Bir Certified Service Center Bulun
Nasıl Certified Service Center olunacağı ile ilgili daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız şu bağlantıya tıklayarak programla ilgili tüm ayrıntılara ulaşabilirsiniz: Programın ayrıntılarına ulaşın

Öne Çıkan Servisler

Certified Accumulator Service Center

Parker Certified Accumulator Service Centers; maksimum performans, verimlilik ve güvenlikle stressiz bir akümülatör yönetimi sağlamak için mükemmel servisle desteklenen endüstri lideri ürünleri bir araya getirerek müşteri sistemlerini optimize etmek üzere kurulmuştur. Parker; ürün, hizmet ve teknolojileri kendi yerinde (servis merkezinde), mobil olarak veya müşterinin tesisinde bir araya getiren entegre bir çözüm sunabilmektedir. Orijinal yedek parçaların kullanılması, inceleme süresinin ve karmaşıklığın azaltılması gibi somut faydalar sağlarken, maliyeti düşürmeye ve zamandan kazandırmaya yardımcı olur.

Certified Piping Service Center

Parker'ın yenilikçi Kaynaksız bağlantı teknolojilerini kullanan Parker Certified Piping Service Center, boru tesisatlarıyla ilgili danışmanlık, tasarım ve prefabrikasyon aşamalarını montaj hizmetleriyle tek bir çatı altında bir araya getirerek, boru tesisatı projelerinde toplam montaj maliyetini en aza indirir.

İlgili Parker Servisleri

Certified Service Center olmak mı istiyorsunuz?

CERTIFIED ACCUMULATOR SERVICE CENTER

Certified Piping Service Center

Bize Ulaşın

Parker Hareket ve Kontrol Sistemleri Tic. Ltd. Şti.
Kısıklı Mahallesi Hanımseti Sokak No:55
Üsküdar
İstanbul
Türkiye
34692