Chcete být součástí?

Přidejte se do týmu Parker Hannifin a buďte součástí globální společnosti s dosahem až do vesmíru!

O společnosti

Společně můžeme vyřešit největší světové inženýrské výzvy. Tuto odpovědnost bereme velmi vážně a tato snaha vyžaduje více než jen ty nejlepší inženýry na světě. Zahrnuje talentované a angažované účetní, marketingové specialisty a prodejce, manažery dodavatelského řetězce, specialisty v oblasti informačních technologií, odborníky v oblasti lidských zdrojů a výrobní profesionály. Připojte se k týmu Parker a realizujte svou budoucnost na řešení největších světových inženýrských výzev. Hledáme inspirované komunikátory, vynalézavé při řešení problémů, zvídavé myslitele a profesionály, kteří se chtějí učit a růst s námi.

Zaměstnanci

Zaměstnanci jsou v Parkeru považováni za základ úspěšné strategie firmy. Globální pracovní síla Parkeru je plně kompetentní - každý nápad se počítá a každá role má význam. Zatímco Parker je velká, nadnárodní společnost, je organizována do menších, podnikatelských jednotek, kde jsou osobní příspěvky jednotlivců vítány a odměňovány. Základní hodnoty Parkeru představují: "vítězná kultura", nadšení lidé, hodnotní zákazníci a odhodlané vedení. Věříme, že dodržováním těchto zásad bude naše společnost i nadále lídrem v oblasti řízení pohybu. V Parkeru věříme, že kompetentní a výsledkově orientovaná organizace vyniká v zapojení vysoce talentovaných lidí s různými pohledy z různého zázemí. V 50 zemích světa naši zaměstnanci etickým způsobem dodávají hodnotu našim zákazníkům, akcionářům a společnosti, ve které žijeme a pracujeme. Jelikož naši pracovníci jsou hnací silou našeho úspěchu, je pro nás důležité je dostatečně odměňovat, a to formou tzv. balíčku odměn, který obsahuje konkurenceschopnou mzdu, komplexní benefiční program významný i pro rodiny našich zaměstnanců, příležitost ke vzdělávání a rozvoji, napomáhající profesnímu růstu, pracovní prostředí podporující týmovou práci, inovativnost a společnou odpovědnost.

Práce v Parkeru

Náš globální úspěch je založen na jednoduchém vyváženém principu: zplnomocnění zaměstnanci pracují v prostředí, které podporuje inovativní nápady a řešení. Radíme našim zaměstnancům sledovat vlastní myšlenky a nápady, a co je důležitější, nasloucháme jim. Takto můžeme vytvářet výjimečné příležitosti pro kariérní růst s globální společností pro jednotlivce i celé týmy. Kariéra u Parkeru nabízí neomezenou možnost profesního a osobního růstu. Budete spolupracovat s lidmi s nejbystřejšími myšlenkami na světě, pomáhat rozvíjet inovativní technologie a produkty a přispívat k cíli naší společnosti při řešení největších světových inženýrských výzev. Parker zaměstnanci přispívají k pozitivnímu vlivu na svět a my se zase naoplátku snažíme o pozitivní vliv na jejich životy. Vytváříme poutavé a podpůrné pracovní prostředí, investujeme do zdraví a wellness našich zaměstnanců a jejich rodin, podporujeme další vzdělávání a rozvoj dovedností našich zaměstnanců a týmů a nabízíme výjimečné možnosti rozvoje s globální společností.

 • Odlišný přístup

  Parker je světovým lídrem v oblasti technologií řízení pohybu a jsme si vědomi, že příspěvky našich zaměstnanců jsou základem našeho úspěchu. Jsme odlišný typ společnosti s přístupem k profesnímu rozvoji, který je natolik inovativní jako naše technická řešení.

 • Ideální kandidát

  Úspěšní zaměstnanci Parkeru pocházejí z nejrůznějšího prostředí, ale sdílejí společný soubor hodnot a vlastností. Jste dobrou volbou pro Parker? Zjistěte více o typech uchazečů a vlastnostech, které hledáme, když najímáme naše zaměstnance.

 • Naše společenská odpovědnost

  Parker uznává silné spojení mezi zdravím naší společnosti a různými ekonomickými, environmentálními a sociálními faktory. To je důvod, proč zaměřujeme naše úsilí na udržitelné blaho zaměstnanců, zodpovědné využívání zdrojů a sociální odpovědnost ke komunitám, ve kterých působíme.

 • Rozmanitost a začlenění

  Rozmanitost je součástí naší bohaté historie, současné kultury i ústředním aspektem našich dlouhodobých cílů. Rozmanitost a začlenění jsou nezbytné pro vytváření respektujícího pracoviště, kde mají všichni zaměstnanci důvěru ve svou práci a úsudek, schopnost růstu a jsou uznávaní za své příspěvky.

 • Rovné příležitosti

  Parker je zaměstnavatelem nabízejícím rovné pracovní příležitosti, který rozšiřuje svůj závazek nad rámec rovné příležitosti a nediskriminační postupy pro přijetí pozitivních kroků k vytvoření celistvého a silného prostředí.

Pro studenty

Parker si je vědom toho, že základem efektivní spolupráce v budoucnu je investice do vzdělání a spolupráce s absolventy již v době jejich studia. Proto nabízí celou řadu příležitostí, jak studentům pomoci překlenout propast mezi třídou a pracovištěm a poskytuje absolventům nástroje k vybudování smysluplné a úspěšné kariéry. Čerstvým absolventům nabízí možnost rozšířit své vzdělání a aplikovat stávající znalosti prostřednictvím programu profesionálního rozvoje.
Během letní stáže získáte cenné zkušenosti prostřednictvím praktických školení v různých firemních lokalitách.
Stáže a programy
Parker nabízí čerstvým absolventům možnost rozšířit své vzdělání a aplikovat stávající znalosti prostřednictvím programu profesionálního rozvoje.
Rozvojové programy
Parker laboratoře pro řízení pohybu překlenují propast mezi třídou a pracovištěm. Parker univerzitní laboratorní program byl spuštěn v roce 1993 a klade si za cíl zlepšit inženýrské vzdělávání a představit technologie Parker studentům. Laboratoře představují pro Parker cestu, jak se ujmout aktivní role ve výchově mladých odborníků a znamenají důležité partnerství mezi Parkerem a partnerskými univerzitami. Vybrané školy poskytují vynikající inženýrské programy v různých disciplínách tak, aby připravili budoucí inženýry na jejich povolání. Parker podporuje laboratoře finančními prostředky a zařízením a často také sponzoruje stipendijní programy pro studenty.
Univerzitní laboratoře Parker
Rádi byste se podíleli na vývoji a řešení nových výzev naší společnosti? Vyberte si z aktuálních témat to pravé.
Témata diplomových a bakalářských prací
Končíte nebo jste již ukončili bakalářské nebo magisterské studium? Využijte náš Trainee program - praxi/zaměstnání na dobu určitou v rozmezí od 6 do 24 měsíců.
Trainee program
Vedle dlouhodobého Trainee programu nabízíme studentům během studia možnost krátkodobých praxí v délce dvou nebo tří týdnů.
Krátkodobé praxe pro studenty
Máte technické vzdělání a chcete se zlepšit v angličtině? Přidejte se k nám. Parker hledá vynikající absolventy, kteří by se stali součástí našeho globálního týmu. Vybraní kandidáti budou silnými komunikátory, kteří jsou pozorní k detailu, týmově orientovaní a vysoce přizpůsobiví. Hledáme talentované, inteligentní jedince, kteří jsou ochotni uspět jako součást týmu. Řešíme problémy našich zákazníků tím, že společně pracujeme na odpovědích na otázky, které nebyly nikdy dříve položeny. Jako globální společnost s důrazem na posílení pozice každého zaměstnance, nabízející obrovské možnosti, je Parker skvělé místo pro start vaší kariéry.
Volné pozice pro absolventy

Volné pozice Klecany

Naši zaměstnanci jsou zapojeni do práce, která je inspiruje pro výkon na nejvyšší úrovni, a usilují o příležitosti pro kariérní růst a rozvoj. Jednou z hlavních výhod kariéry v Parkeru je smysluplný pocit z vykonané práce na konci každého dne. Díky umístění na šesti kontinentech v 50 zemích, nabízí Parker mnoho kariérních cest a možností pro rozvoj. Nabízíme celou řadu praktických vzdělávacích programů, které umožňují novým zaměstnancům, aby se rychle dostali do děje a okamžitě začali přispívat k úspěchu Parkeru. Pokud jste zvídavým myslitelem se skvělými nápady a touhou uspět, Parker pro vás najde ideální místo v našem týmu. Parker Hannifin Czech Republic, s.r.o. se zabývá prodejem, servisem, navrhováním a výrobou systémů, agregátů a zákaznických řešení pro Českou republiku a Slovensko. Naše obchodní a servisní centrum v Klecanech obsluhuje klíčové prvovýrobce a podporuje velké zakázky v ČR a SR. V naší pobočce aktuálně nabízíme tyto pracovní pozice: Momentálně nejsou k dispozici žádné pracovní pozice.

Volné pozice Sadská

Chcete být součástí výrobního závodu globálního lídra v oblasti technologií a systémů řízení pohybu? Parker zaměstnává výjimečné odborníky ve všech oblastech. Všichni zaměstnanci Parkeru napomáhají tomu, aby se svět pohyboval, bez ohledu na jejich divize, oddělení nebo tituly. Parkeru se daří zaměstnávat špičkové talenty v tomto odvětví díky tomu, že své náborové úsilí zaměřuje na jednotlivce, nikoli na popis práce. Společnost Parker Hannifin s.r.o. v Sadské je součástí mezinárodní firmy v oblasti řízení a kontroly pohybu. Lokace Sadská se specializuje na výrobu statických a dynamických těsnících prvků z pryže, polyuretanu a teflonu. Do portfolia výrobků patří také gumokovové díly a aplikace pro elektrotechnický průmysl, součástí je i výroba plastových zdravotnických potřeb a výrobků pro farmacii. Naše pobočka v Sadské aktuálně nabízí tyto pracovní pozice:

Volné pozice Chomutov

Společnost Parker Hannifin Industrial, s.r.o. je součástí Parker Hannifin Corp., lídra na trhu systémů a technologií v oblasti řízení pohybu. Parker má velmi široké portfolio produktů, kterými je schopen zajistit dodávku kompletního řešení pro zákazníka. Disponuje mnoha výrobními závody po celém světě, které zaměstnávají špičkové odborníky v odvětví. Lokace Chomutov je multi-divizní závod se širokým produktovým portfoliem zahrnujícím odvětví hydrauliky, filtrace, tekutinových přípojek a klimatizačních obvodů. Naše pobočka v Chomutově aktuálně nabízí tyto pracovní pozice:
Výrobní dělník
PRODUKTOVÝ INŽENÝR PRO VÝROBNÍ ZÁVOD V CHOMUTOVĚ
Elektro údržba strojního zařízení a budov, preventivní údržba, střední a generální opravy