Türkiye

Turkey - Markets
688368:MARKETS

Temel Sektörler

Parker, dünya genelinde 1000’in üzerinde sektörde ürün ve komple sistem çözümleri sağlayarak 400.000’in üzerinde müşteriye hizmet sunmaktadır. Hareket ve kontrol ihtiyacı ne olursa olsun Parker,  deneyime, ürün çeşitliliğine ve düzenli olarak teslimat sağlayabileceği eşsiz bir dağıtım ağına sahiptir.

Gerek orijinal ekipman üreticisi olarak ürün ihtiyaçlarınızda,  gerekse bakım, onarım ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere, dünya çapındaki 323 Parker üretim lokasyonundan ve 13.000 bayi satış kanalımızdan birinci sınıf hizmet alacağınıza emin olabilirsiniz.

 • Markets Img

  MOBİL

  Parker mobil sektörde, Hidrolik, Elektromekanik, Filtrasyon, Pnömatik ve Sızdırmazlık Elemanları teknoloji alanlarında sunduğu ürün çözümleri ve bunları birbirleriyle kombine ederek sunduğu yenilikçi sistem çözümleri tasarlamaktadır.
  Daha fazla bilgi
 • Markets Img

  SAVUNMA SANAYİİ

  Savunma sanayiinde sahip olduğumuz global tecrübe sayesinde, hem komponent hem de komple sistemler sunarak, uygulamalarınızdaki karmaşık problemleri çözüyor ve ürün performansınızın artmasını sağlıyoruz.
  Daha fazla bilgi
 • Markets Img

  ULAŞIM

  Parker, ulaşım ve taşımacılık sektöründe, kamyon, otobüs ve raylı taşıma uygulamaları için hidrolik, pnömatik, elektronik ve filtrasyon çözümleri sağlamaktadır.
  Daha fazla bilgi
 • Markets Img

  YAŞAM BİLİMLERİ

  Yaşam bilimleri pazarı için özel olarak tasarlanmış ürün gamı ve tecrübeye ilave olarak; müşterilerimiz, Parker tarafından sağlanan, ihtiyaca özel esnek çözüm ve destekten faydalanmaktadır.
  Daha fazla bilgi

Parker Hareket ve Kontrol Sistemleri Ticaret Ltd. Şti.
Kısıklı Mahallesi Hanım Seti Sokak No:55
Üsküdar
İstanbul
34692
Ph: +90 (216) 499 70 81
Fax: +90 (216) 499 70 77