Nástroj pro výběr O-kroužků Parker
Naši odborníci jsou tu pro vás
Globální distribuční síť Parker
ParFit
Nástroj pro výběr O-kroužků Parker
Naši odborníci jsou tu pro vás
Globální distribuční síť Parker
ParFit

O-Ring Selector

Nástroj pro výběr těsnicích kroužků kombinuje výběr materiálů a výpočet velikosti do jediného nástroje, který bere v úvahu i provozní teploty, kapaliny působící na těsnění, skupinu polymerů a tvrdost těsnění.

Použít nástroj

VYHLEDAT PROSTŘEDKY PODPORY

[Vyhledávejte podporu prostřednictvím klíčových slov nebo odvětví.]
CAD Vyhledat Konfigurátory Vyhledat

KATEGORIE PROSTŘEDKŮ PODPORY SPOLEČNOSTI PARKER

Kontakt

Parker Hannifin Sales CEE s.r.o.
Parkerova 623
250 67 Klecany
Česká republika

Další lokace

Databáze náhradních dílů na webu

Nyní můžete rychle a jednoduše najít ekvivalent vašeho stávajícího dílu jiného výrobce pouhým zadáním čísla dílu a získat tak kvalitní řešení v podobě Parker produktů. Naše databáze obsahuje více než 85 000 jedinečných čísel dílů. Přesvědčte se sami o jednoduchosti a efektivitě naší databáze.

Parker Crimpsource kalkulátor

Nehledejte v tabulkách, jděte najisto. Používáte krimpovací zařízení a nejste si jisti správným nastavením? V našem online kalkulátoru jednoduše zadáte vstupní data a systém vám zobrazí přehlednou tabulku. Pro často používané rozměry si můžete vytvořit i vlastní tabulku k vytištění.

O-ring výběrový nástroj

Zjednodušte si výběr O-kroužků. Vytvořili jsme program pro výběr O-kroužků Parker, který nabízí kombinovaný výběr materiálu a velikosti v jediném nástroji. Vyhledejte si nejvhodnější materiál těsnění dle servisních podmínek, požadované volby polymerů nebo výběrem tvrdosti těsnění. Program vypočte rozměry O-kroužku a příslušné tolerance se zohledněním tepelné roztažnosti a objemových změn. Jednoduše, rychle, spolehlivě.

Parker Tracking System

Vyměňte to hned. Rychle, přesně, jednoduše. Parker Tracking System (PTS) je sledovací sytém, který používá označování komponent pro jejich snadnou výměnu. Pouze s jedním štítkem můžete znát DNA hadice a získat tak přesnou kopii porouchané součásti vašeho systému.

Parker Apple iOS aplikace

Parker Bookshelf   Parker Fitting Finder   PTS mobile   Parker Par Fit Interchangeable Filter Elements   Parker Remote Manager   Parker SCOUT mobile