Společnost FAGUS získala certifikaci na armování hadicových montáží

Klecany, 29. července 2019 – Společnost FAGUS AZ PRAHA s.r.o., specializovaný distributor produktů značky Parker Hannifin v České republice, zaměřující se na oblast mini hydrauliky, středotlaké a vysokotlaké hydrauliky, výroby hadicových montáží pro tlakovou přepravu barev a jiných chemikálií například teflonové hadice, dokončila ve spolupráci s Parker Hannifin rozsáhlý projekt certifikace na armování hadicových montáží.

 

Nová certifikace je velkým krokem kupředu nejen pro FAGUS nýbrž pro celýčeský i slovenský trh. Umožní totiž pružnější podporu jak ostatních distributorů Parker Hannifin, kteří potřebují armované hadicové montáže do svých projektů, tak MRO servis, OEM zákazníky i běžné malé a střední zákazníky společnosti FAGUS.

 

Před certifikací museli jednotliví distributoři včetně společnosti FAGUS nakupovat hotové armované hadicové montáže přímo z divize Parker Polyflex z Německa, což bylo zdlouhavé, ekonomický náročnější a prakticky neskýtalo žádné možnosti úpravy délky hadice dle okamžitého přání zákazníka.

 

„Nová certifikace znamená nejen zvýšení kvality, ale pomůže k rozšíření nabídky a zvýšení obrátkovosti širšího spektra vysokotlakých hadicových montáží včetně cross prodeje. Umožní nám to být více operativní při vyřizování okamžitých požadavků zákazníků, dokonce i provádění oprav a tím být konkurenceschopnější, komentoval zisk certifikace Ing. Jaroslav Hleděnec, ředitel společnosti FAGUS AZ PRAHA s.r.o.

 

Po domluvě s firmou Parker zakoupila FAGUS vysokotlakou zkušební stanici, díky které může nyní nabízet kompletní hadicové montáže do 720 bar s možností dodání atestu o výsledku tlakové zkoušky a celé dokumentace k výrobku v lokálním jazyce.

 

„Vždy nás těší aktivita našich partnerů. Proto nám zisk certifikace pro armované hadicové montáže společnosti FAGUS, dělá velkou radost. Je to důkaz zdravého vztahu výrobce a distributora a Parker má v DNA takovéto vztahy vždy podporovat,řekla k certifikaci Vladimíra Fadrná, Marcom Leader pro střední a východní Evropu ve společnosti Parker Hannifin.

 

O společnosti Parker Hannifin
Parker Hannifin, patřící do Fortune 250, je mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu. Již více než 100 let poskytuje řešení pro zákazníky z mobilních, průmyslových a leteckých oborů. Zjistěte vice na www.parker.com nebo @parkerhannifin.

 

Obchodní pobočka firmy, Parker Hannifin Sales CEE s.r.o., má sídlo v Klecanech. Prodej v České republice a Slovenské republice je rozdělen do dvou skupin: Velcí zákazníci jsou obsluhováni přímo obchodní pobočkou v Klecanech, obsluha menších zákazníků a servisní služby jsou zajištěny prostřednictvím sítě distributorůwww.parker.cz/distribuce, certifikovaní a premier distributoři provozují prodejny s názvem ParkerStore.

Kontakt pro média

Marek Hadra, PR director
Tel. +420 606 648 564
E-mail: hadra@aetna.cz