Parker Hannifin’in Cylinder and Accumulator Division Europe – CADE divizyonu, Hannover Fuarı’nda Yeni Ürünlerini Tanıtacak

Hannover Messe 2019 - 1-5 NisanHannover Fuar AlanıSalon 23, Stant C33, Parker Ana StandSalon 26, Stant B78, ComVac.

 

Paris, Fransa, 18. Mart 2019 - Hareket ve kontrol teknolojilerinde dünya lideri Parker Hannifin, bu yılki Hannover Fuarı’nda yeni Sessiz Hava Yağ Soğutucu’yu (QAC serisi) ve Global torba akümülatörleri (EHV serisi) tanıtacak.

 

Sessiz Hava Yağ Soğutucu (QAC) serisi, endüstriyel uygulamalar için tasarlanmış olup piyasada mevcut olan en düşük gürültü seviyelerine sahiptir. Yeni ürün serisi, gürültü seviyesini önemli ölçüde azaltacak şekilde optimize edilmiş olan gelişmiş bir tasarım sunmaktadır. Ünitelerin operatörlerin yakınına kurulmasına olanak sağlayan bu tasarım, gürültü seviyesiyle ilgili düzenlemelere uyulmasına yardımcı olmaktadır. Tüm soğutucu boyutlarında yüksek verime sahip IE3 160 kW AC motorlarının kullanılması, bu soğutucuları endüstriyel hidrolik sistemleri için en uygun maliyetli soğutma çözümü haline getirmektedir.

 

Parker’ın global akümülatörleri, birden çok uluslararası sertifikaya (SELO, ASME ve CE) sahip olmanın yanı sıra gelişmiş teknoloji ve tasarıma da sahiptir. Bu ürün, bugün piyasada bulunabilen standart adaptörlere uygun şekilde tasarlanmış yeni bir gaz valfi içermektedir. Ürün, yeni Extra-Life torba karışımı teknolojisini ve gürültü seviyelerini azaltıp akışkan debisini arttıran, optimize edilmiş akışkan portunu bir arada sunmaktadır.

 

Tüm düzenlemeler bir araya getirilerek parça numaralarının ve ilgili belgelerin karmaşıklığının azaltılmış olması, tasarım ve lojistik departmanlarınız için ciddi maliyet ve kaynak tasarrufu sağlamaktadır. Müşterilerin Parker Tracking System (PTS) özelliğinden faydalanabilmesi için Parker'ın tüm global akümülatörlerinin benzersiz bir kodu vardır.

 

Parça numaralandırma ve destekleme ile ilgili teknik bilgi, www.parker.com/acde adresinde yer almaktadır.

 

Parker Hannifin Hakkında
Fortune 250 listesinde yer alan Parker Hannifin, hareket ve kontrol teknolojilerinde global bir liderdir. Şirket, 100 yılı aşkın bir süredir geniş bir yelpazede yer alan farklı endüstrilerle havacılık ve uzay sanayisi pazarlarında müşterilerinin başarılarına katkı sağlamıştır. www.parker.com veya @parkerhannifin adresinden daha fazla bilgi edinin.

Medya İrtibat Kişileri

Vladimira Fadrna
Parker Hannifin Central & Eastern Europe
Tel: + 420 724 975 547
E-posta: vladimira.fadrna@parker.com