Leading with Purpose During COVID-19

Throughout our 103-year history, Parker has been called upon in times of global disruption and hardship. Our leadership and perseverance in these defining moments, including the current COVID-19 pandemic, demonstrates how we live our purpose.

Message from our Chairman and CEO.

Produktové tipy

CAD knihovna

Není nad to moci si prostudovat plány v klidu a tam, kde to zrovna potřebujete. Stáhněte si potřebné Parker CAD soubory a návrhy z naší knihovny.

e-Konfigurátor

Najít to pravé řešení je někdy oříšek. Zkuste náš online konfigurátor a najděte řešení vašich specifických potřeb.

Mobilní aplikace Parker Bookshelf

Stáhněte si zdarma do svého mobilního telefonu nástroj pro vyhledávání literatury ve virtuální knihovně. Umožňuje prohlížet, ukládat dokumenty na vašem zařízení nebo posílat e-mailem kolegům.

Blog Parker ČR

Přečtěte si články našich odborníků na novém, českém blogu o technologii pohonů a řízení. Pravidelně zde publikujeme inovace, události, novinky a úspěchy společnosti Parker.

Kde koupit

Jste z centra velkého města? Nebo z konce republiky? Pohybujete se zrovna jinde než obvykle? Nevadí. Máme širokou síť distributorů s výbornou dostupností produktů a odbornou pomocí. Jednoduše si vyhledejte toho, který je vám nejblíže.

Přehled distributorů

Často cestujete za prací a ne vždy máte možnost připojení k internetu? Stáhněte si aktuální seznam všech našich distributorů a mějte jej vždy po ruce. V České a Slovenské republice máme více než 40 významných distributorů a prodejen ParkerStore.

Interaktivní katalog TRANSAIR® v češtině

Katalog Transair® obsahuje více než 750 dílů modulárního potrubního systému z hliníku a nerezové oceli pro průmyslové aplikace.

Nový 160stránkový katalog je k dispozici v 9 různých jazycích a obsahuje komplexní údaje týkající se řady výrobků Transair® z hliníku a nerezové oceli.

O-ring výběrový nástroj

Vybrat z velkého množství O-kroužků právě ten, který zrovna potřebujete, může být zdlouhavá záležitost. Změníme to. Vytvořili jsme pro vás program pro výběr O-kroužků Parker, který nabízí kombinovaný výběr materiálu a velikosti v jediném nástroji. Vyhledejte si nejvhodnější materiál těsnění specifikováním svých servisních podmínek, požadované volby polymerů nebo výběrem tvrdosti těsnění. Program vypočte rozměry O-kroužku a příslušné tolerance se zohledněním tepelné roztažnosti a objemových změn. Jednoduše, rychle, spolehlivě.

Parker Tracking System

Vyměňte to hned. Rychle, přesně, jednoduše. Parker Tracking System (PTS) je sledovací sytém, který používá označování komponent pro jejich snadnou výměnu. Pouze s jedním štítkem můžete znát DNA hadice a získat tak přesnou kopii porouchané součásti vašeho systému. Jedná se o celou symfonii společných technologií, které pomáhají spravovat důležité zdroje a napomáhají maximalizaci produktivity, efektivity a spolehlivosti.

Akce

Rádi s našimi zákazníky komunikujeme napřímo. Můžeme jim tak přiblížit naše řešení a představit produkty přímo na místě. Proto se účastníme vybraných akcí a veletrhů. Pojďte se tam setkat s námi.

Kariéra v Parkeru

Kariéra v Parkeru

Láká vás kariéra ve stabilní společnosti s celosvětovým dosahem? Patříte mezi čerstvé absolventy a rádi byste se pustili rovnou do něčeho většího? Nebo máte již spoustu profesních dovedností a hledáte změnu či stabilní zázemí? V našich pobočkách v České republice momentálně nabízíme několik volných pozic. Podívejte se, zda je některá z nich vhodná přímo pro vás!